Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető hogy kiégtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Situation kérdése:

Elképzelhető hogy kiégtem érzelmileg? Majdnem egy éve nincs most senkim de valahogy nem is érzek rá motivációt hogy legyen. Alkalmi kapcsolatok vannak néha. Jó meg minden de nem az igazi.

Figyelt kérdés
Próbáltam megmagyarázni magamnak hogy akarok megint valami komolyat de aztán mégsem lett belőle semmi lemondtam róla. Hogy lehet ebből a helyzetből kilábalni? Nagyon szar így.
2011. júl. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
majd jön VALAKI ;)
2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a tévedések elkerülése végett. 29F
2011. júl. 30. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
igaz én jóval fiatalabb és lány vagyok, de én is ugyanebben a helyzetben vagyok...
2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető, simán.
2011. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor most ilyenkor mi a jó? erőltessem a dolgot vagy majd ez magától visszaáll? nem akarok ebben a helyzetben maradni. Már így is 2x annyit gyúrok csak hogy ne kattogjon az agyam... kihat a munkámra szabadidőmre mindenre sajnos
2011. júl. 30. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! Néha kell idő, amíg egyedül vagy. Sőt, általában én ilyenkor ismerem meg legjobban magamat.
2011. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy technika (nem jut eszembe a neve), hogy ha valaki álmatlanságban szenved pl, hiába érzi fáradtnak magát emiatt, hogy nem tud aludni, pedig akar- próbál lefeküdni, hogy hátha. De nem megy.

De meg lehet próbálni, hogy azt mondja jó, akkor nem fekszem le, mer úgysem tudok elaludni. Helyette éjjel takarítok, olvasok, stb. A végén végre sikerült jól aludnia, mert önkéntelenül is rájött az álom, pont mert nem erőltette azt.


Bár én is fiatalabb vagyok, de nekem is tuti olyankor bukkan fel olyan, aki tényleg érdekel, amikor nem is akarom igazán,nem is gondolok ismerkedésre, hanem jól érzem magam egyedül. Ez amolyan

"Ha szükséged van rá, nem kapod meg, ha már nincs szükséged rá, megkapod." dolog.

Érezd jól magad, majd alakulnak a dolgok, hidd el.

2011. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!