Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+-os szűz srácoktól kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+-os szűz srácoktól kérdezem: létezik, hogy ilyen korban annyira válogatósak legyetek, hogy elutasítotok egy lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a lány érdeklődési köre megegyezik a tiétekkel, szerelmes belétek, és ragaszkodik hozzátok. A lány egyébként csinos, átlagos testalkatú, más fiúk szerint igen nőies tulajdonságokkal bír.

Talán picit temperamentumosabb mint ti, ha feldühítik, de egyébként pedig titeket hagy érvényesülni, sőt, bejön neki, hogy még sosem volt barátnőtök.

Ilyen helyzetben tényleg elutasítanátok olyan apróságok miatt, mint a magasság vagy a szemszín? Vagy inkább egy elutasításnál az dominálna, hogy tartotok egy kapcsolattól?


2020. ápr. 29. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Ne viccelj egy 30eves szűz egy ronda kövér több gyerekes nőre se mond nemet, mennyi ilyet látok a baráti körömben. Nem h egy normális sőt jól kinezo nőt elutasitani, magasság meg a szemszin na ne vicceljunk.
2020. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem te összekeversz két dolgot. Attól, hogy egy nő szerelmes egy férfiba, és hogy az érdeklődési kör megegyezik, még nem biztos, hogy összeillenek, vagy hogy a férfi is vonzódik a nőhöz. Az érdeklődési kör hasonlósága még önmagában véve kevés egy jó párkapcsolathoz. Mi van, ha pl. az egyik fél akar gyereket, a másik nem? Mi van, ha az egyik panelban akar élni, a másik kertes házban? Mi van, ha az egyiknek vannak céljai az életben, a másik meg csak úgy elvan magának? Mi van, ha az egyik takarékoskodik a pénzzel, a másik meg elszórja? És még sorolhatnám. És ezek azért szerintem fontosabb dolgok annál, mint hogy ugyanaz-e a hobbijuk.
2020. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Aki nem mozgat meg bennem semmit azt elutasítom. Néhány hibát persze elfogadok, de például egy 54 éves takarítónővel nem fogok összejönni.
2020. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egyedul az elso adott ertekes valaszt...

Termeszetesen egykoruak vagyunk, egyezik a gondolkozasunk, es a terveink is a jovore.

Azzal lettem elutasitva, hogy nem vagyok barna szemu es eleg magas.

2020. ápr. 29. 17:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Az első pont félrevezető választ adott(más kérdés hogy olyan válasznak drukkolták). Nincs sok 30+ os szűz de azokon belül is kisebbség aki annyira ki van éhezve hogy olyannal jöjjön össze akivel példálózott az 1. Ez pont azokra jellemző akik bármire képesek voltak csakhogy már ne legyenek szűzek szal volt 1-5 szexuális élményük ilyen nem éppen top nővel. A 30 feletti szűzek zöme azonban úgy van vele hogy ilyen nőt még ő is megkapott volna korábban és ha eddig nem kötötte fel magát ezután se fogja
2020. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#4: Nem kötelező elfogadnod a válaszomat, másrészt meg értelmesebben és egyértelműbben is leírhattad volna, hogy egyezik a világnézetetek stb. De ha a mi válaszaink nem megfelelőek, akkor talán kérdezd meg egyenesen az érintettől, hogy miért döntött így valójában. Mondjuk nekem még van egy olyan érzésem is, hogy valójában csak te akarod ezt az egész dolgot, és nem veszed észre, hogy esetleg túl sok vagy neki ezzel a ráakaszkodással, és te sokkal jobban beleélted magad már jó előre a dologba, de az érzelmeket nem lehet kierőszakolni, és van, aki annál inkább menekül, minél inkább tapadsz rá.
2020. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok még 30 (s remélhetőleg nem is érem meg) de miböl gondolod hogy ha valakinek nem volt még nője, akkor az bárkit elfogad?

Ez az igénytelenség ugyan jellemzö a férfiakra, de pont nem azokra akik nem jöttek össze senkivel, mert annak olyan oka is van hogy nem akarunk akárkivel összejönni

Esetedben könnyen lehet hogy hazudott az illető és egész más ok miatt nem fogad el téged, nem a külsőd miatt, azt kell elérned hogy bízzon benned és akkor nyert ügyed van

De ahhoz el kell nyerned a bizalmát, és a vonzalmát is!

2020. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én egy 31 éves szűz srác vagyok és habár a 2 nem függ össze szerintem, de igen, létezik. A példában, amit említettél, nem feltétlenül az ilyen apróságok miatt utasítanám vissza, egyszerűen vagy azért, mert nem az én esetem, vagy mert nem működik köztünk a kommunikáció.

Ettől függetlenül szerintem nem szabad annyira leadni az igényeket, hogy bárkivel összejöjjön az ember, mert több éve nem alakult semmi.

Nem igazán értem, mivel adott jó választ az első, szerintem pont ő az egyedüli, aki helytelenül látja ezt a témát, valóban én sem azért vagyok szűz, mert nem kaphattam volna meg senkit sem az évek alatt, hanem mert így döntöttem bizonyos szituációkban, amiket egy percig sem bánok.

2020. ápr. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8as: o arra hivatkozott, hogy a fenti tulajdonsagok miatt nem vagyok az esete... De nem hinnem, hogy pont ezek szamitananak, nem? Ha minden mas rendben van.
2020. ápr. 30. 07:29
 10/19 anonim ***** válasza:

27 vagyok, de valószínűleg érvényes lesz rám is pár év múlva a kérdésed. Az én igényeim inkább nőttek az elmúlt évekhez képest, mintsem leadtam volna belőlük. Ha már eddig nem jött össze és eddig kibírtam*, akkor ezután is ki fogom bírni. A legnagyobb önszembeköpés lenne, ha most már leállnék bárkivel, aki van, attól függetlenül, hogy mondjuk fintorgás nélkül nem tudok hozzáérni.


*Persze "kibírás" alatt azt értem, hogy nem öltem meg magamat, de a sebek soha nem múlnak el és a személyiségemben beállt torzulások, az élethez, a saját sorsomhoz és a másokhoz való érdektelenségem már soha nem fog módosulni. Mondhatni, egy lélek nélküli testté váltam.

2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!