Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy valaki biológiailag teljesen egészséges férfi, nem perverz, hanem egészséges vágyakkal, és ennek ellenére szűz marad, "alkalmatlan" a párkapcsolat létesitésére?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka? Nagyon sok ilyenről hallani, hogy teljesen ép, egészséges férfiak egyedül vannak, mint a kisujjuk.

2016. szept. 5. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ha csúnya vagy alacsony.
2016. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én például nagyon nehezen leszek szerelmes az erkölcsi határaim, meg ott húzódnak, hogy csak olyan lánnyal fekszem le aki ténylegesen érdekel. Egy időben próbálkoztam ilyen "kalandokkal" de csak 1-2 hétig húztam őket, hogy a lány ne szeressen belém véletlenül se, mert csak idő töltés céljából csináltam, de már ezt is abba hagytam, mert olyan lányt keresek aki tényleg megfog első pillantástól. Nem olyan rég volt is egy ilyen, de elég csúnyán dobott és azóta az önbizalmam is vissza esett és ez se segít sajnos.


Szóval az én helyzertemben ez van. Ezért vagyok egyedül.

2016. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pl kiábrándul a nőkből.
2016. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 One of a Kind ***** válasza:

Ha valaki senkinek sem kell, akkor az egy üzenetet közvetít a környezetének: "Valami nem stimmel velem". Ebből fakad az is, hogy ha egy pasi szingli, akkor szinte rá sem néznek, ha viszont van barátnője, akkor mások érdeklődését is felkelti.


Érdekes lenne kideríteni, hogy a kérdésedben említett férfiakkal csak szerintük nincs semmi baj, vagy a környezetük is így gondolja-e. Szerintem lesznek különböző vélemények. Mert olyan nincs, hogy valakivel "nincs baj", és mégis egyedül van.


23N

2016. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kisugárzás nagyon sokat számít.


Ma is láttam pár átlagos, szemüveges fiút, akiknek tutira veszem fogalmuk sem volt mennyire tetszettek nekem.

De elcseszték az összképet a megzuhant testtartásukkal és a végtelen depressziót sugározó szemeikkel, mert azt hiszik ők senkinek sem kellenek, pedig ez nem igaz!

2016. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok minden befolyásoló tényező lehet abban, ha valaki egyedül van. Nem tartom magam zakkantnak, vagy problémásnak, de úgymond későn kapcsoltam. Azóta rengeteget tettem azért, hogy legyen párom, a szárnypróbálgatások már megkezdődtek, csak hát nem a legegyszerűbb megtalálni azt a lányt, akivel el tudod képzelni a dolgokat. Csak azért senkivel nem jövök össze, hogy végre legyen valakim. Nagyot küzdök a dolgokért, de nem görcsölök annyira rá, viszont a lehetőséggel is próbálok élni, és bízom benne, hogy rövidesen összejön egy kapcsolat :) 23/F
2016. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nők. Ha egy cseppnyi elfogadás, türelem lenne a nőkben akkor egy ilyen férfi is kinyilna. Viszont nincs semmi gerinc a nőkben, ezért rengeteg ilyen férfi aljasodik le, amire ugyan csak rávágják a nők hogy Jajj keróüljük nehogy lehúzza a kis lelkem
2016. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 7-es teljesen igaz, még ha tagadják is.
2020. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!