Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hobbi és szórakozás szempontjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hobbi és szórakozás szempontjából azonos körben ismerkedtek? Vagy inkább később alkalmazkodtok egymáshoz?

Figyelt kérdés

Néha ismerkedésnél elő jönnek apróbb problémák, hogy én pl. szeretek kirándulni, de a lány ki se mozdul a házból... vagy épp fordítva, pl. szeret színházba járni, én meg nem szeretem a tömegrendezvényeket...


Ti hogy vagytok ezzel - azonos körben ismerkedtek, vagy úgy vagytok vele, hogy majd kialakul, alkalmazkodtok a másikhoz?

29/F


2020. ápr. 29. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárhol és bármikor ismerkedek. Aztán idomulunk.

Az egyik legutóbbi barátnőmmel eljártam fürdőkbe, pedig rühellem.

Ő meg rászokott a lőtérre, és bár szakítottunk, de ő még mindig jár, és vadászvizsgára készül.

2020. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezek a legfontosabb dolgok, hanem inkább hogy azonos értékeket valljatok az élet fontosabb dolgaiban, mint a családhoz, munkához, szexualitáshoz, pénzhez, fejlődéshez való hozzáállások, az ezekről való gondolkodásmód. Ha valakivel ezekben egyformán gondolkodtok és még a vonzalom is megvan, akkor azért esélyesen sikeres lesz a kapcsolat.


Nyilván előny, ha még ezen túl hasonló hobbijaitok, érdeklődési köreitek vannak, de nem ez az elsődleges.

2020. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Masodikkal egyetertek. Nekem is volt ilyen idoszakom amugy a parommal, amikor azon hisztiztem, hogy nem jon velem szinhazba, de erosen rombolta a kapcsolatot, hogy ezen pattogtam (nem csak a szinhazon, ot eleve nem erdeklik az ilyen bameszkodos programok nagy resze, engem meg az extrem dolgok nem vonzanak), aztan annyira messzire ment a dolog, hogy majdnem szakitottunk is vegleg. Itt atertekeltuk a dolgokat es valojaban rajottunk, hogy tenyleg nem ezek szamitanak. Vannak egyebkent dolgok, amiket mindketten szeretunk, nem arrol van szo, hogy abszolut nem lehet kozos programokat osszehozni.

De szerintem alapvetoen sokkal fontosabb, hogy mennyire jovunk ki akkor egymassal, ha csak punnyadunk. Volt olyan randipartnerem akivel pl tobb teren egyeztek a hobbik amik erdekeltek minket, de ha epp csak egy szimpla beszelgetes, ucsorgesrol volt szo, akkor nem volt olyan erdekes, nem tudtunk olyan jokat beszelgetni. A parommal gyakorlatilag akarmirol tudunk beszelgetni barmeddig.

Meg barmikor lehet talalni kozos hobbikat mar a kapcsolat alatt is. Nekunk most ez a kozos vallalkozas felepitgetese :D

2020. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem fókuszáltam erre sosem, de első rendes beszélgetés (randi) alkalmával ezek úgyis kiderülnek, és a hasonló érdeklődési körből fakadnak a közös témák. Szóval ha teljesen különbözőek a hobbijaink, akkor nem tudunk sok mindenről beszélgetni, ergo nem valószínű, hogy lesz belőle párkapcsolat. Az igenis fontos, hogy legalább egy-két közös pont legyen, illetve a szélsőséges életmódbeli különbségek azért problémásak. Pl amit írtál, valaki állandóan kirándul és mozog, a párja viszont otthonülős és festeni szeret csak, akkor ez a kapcsolat nem fog soká működni - szerintem legalábbis.

Ha van pár közös pont, akkor a többit össze lehet egyeztetni, és igen, kipróbálom azokat a dolgokat amiket a párom szeret, de én még nem próbáltam.

Ellenben, mondok egy szélsőséges példát: én személy szerint utálok korcsolyázni, nagyon rossz emlékek fűznek a dologhoz, ha fizetnének se lépnék többet a jégre. Úgyhogy ha a párom el akarna rángatni korcsolyázni, max a pályán kívülről nézném. Ez oké, ha vannak közös programok is, de ha csak ez lenne és a párom másról se tudna beszélni, az nem működne. (A megnézünk egy filmet netflixen nekem nem számít igazi közös programnak)

Remélem érthető, mire gondolok

2020. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!