Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok is bizonytalanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok is bizonytalanok ismerkedéskor, hogy vajon őszinte - e velük a lány?

Figyelt kérdés

Bennem azért szoktak felmerulni kérdések néha, ezért jutott eszembe ez.


Olyanokra gondolok, hogy pl. megfordul-e a fejetekben, hogy a lány másokkal is ismerkedik /randizok-e közben, túl van-e már az exen, tényleg bejöttok - e neki, stb.


2020. ápr. 29. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyfolytában. Ameddig nem ismered a másikat és nincs meg a bizalom ez sajnos jelen van.
2020. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván nem kell készpénznek venni amit a csaj mondd, dehát még idegenről beszélünk, semmi okunk bízni a másikban pláne
2020. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyne, pont ezek járnak a fejemben.

32F

2020. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze. Alapvetően mindenki hazudik. Jellemzően a pasik a szex miatt, ami szerintem elég könnyen kiszűrhető. A nők meg sokszor az egónövelés miatt.
2020. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod.

22F

2020. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen igen, bizonytalan voltam. Most már vagyok annyira tapasztalt, hogy biztosan tudjam, hogy minden lány hazudik ismerkedéskor.
2020. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze.39 évesen is ilyen vagyok.
2020. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6# mindent visz

Kis tapasztalat után rájön az ember hogy mindenki de tényleg mindenki hazudik

És ez elveszi a bizonytalanságot, eleve nem szabad megbízni senkiben, öreg hiba

2020. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" eleve nem szabad megbízni senkiben, öreg hiba"


Ezért nincs értelme egy párkapcsolatnak sem. Szerintem az alapja a bizalom minden kapcsolatnak, ha ez hiányzik, értelmetlen. Én is elkövettem azt a hibát, hogy megbíztam 100%-ig exemben. Nem kellett volna. Többé viszont nem is tudok senkiben sem bízni a legkisebb mértékben sem.

2020. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!