Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki tapasztalt már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tapasztalt már olyat, hogy teljesen korrektnek tűnt a lány ismerkedéskor (ami ritkaság), aztán rövid idő után mindig megjött a feketeleves?

Figyelt kérdés
Halad az ismerkedés, minden ok, aztán egyszer csak bevallja, hogy mással is ismerkedik, vagy valamiféle defekt kiderül róla (exről álmodozás stb.). Nem idegesítő? :]
2015. nov. 14. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Fordított helyzetben tapasztaltam ilyet,én a pasikkal járok így,de már belefáradtam szinte.
2015. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Párszor én is. Én azt vettem észre, hogy mivel eléggé nyíltszívű vagyok, érdeklődő, ez átcsap bizonyos emberek részéről egy lelki kiteregetésbe, és elkezdik sorolni a gondjaikat. Nem érdekel igazán ez. Ezért inkább már nem vagyok elsőre olyan nyitott, érdeklődő, mert úgyis csak a hü.lyeségeikkel jönnek sokan. Szerintem nem kell mindjért megcsillogtatnod az éles elmédet, és akkor nem is szállnak rád, mint lelki szemetesládára.
2015. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
én találkoztam már rengeteg ilyenbe szaladtam bele, próbált ragaszkodni hozzám közben meg már elígérkezett randira egy 30-hoz közelebbi emberkével, finoman elmagyaráztam neki, hogy ez így nem fer dolog és még ő volt megsértődve, soha többé nem beszéltünk. Egyébként még az a jó, ha ismerkedésnél kiderül és nem kapcsolat alatt, hogy félrekúr ilyenben is volt részem sajnos.
2015. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Első pár alkalommal tündér volt, aztán észrevettem, hogy a tőlem kapott rózsákat az exektől kapottakkal együtt gyűjtötte, egyszer sem keresett, folyamat én kezdeményeztem a találkozásainkat, az öleléseket, a csókokat, magától nem volt képes semmire. Többet volt a nagyanyjával mint velem, meg még sorolhatnám napnyugtáig...


De, rohadtul idegesítő. 22f

2015. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
ez a világ rendje :)
2015. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengetegszer tapasztaltam már ezt, de csak netes ismerkedés közben, mikor nem lát rólam képet. Teljesen jól elvagyunk, ő is kezdeményez, meg kedves, de akkor jön a képcsere, és bumm, mintha elvágták volna. Sajnos, aki annyira ocsmány, mint én, az csak ilyen hatást tud kiváltani.
2015. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem lányokkal.:-)

Egyetlen negatív tapasztalatom volt ilyen ismerkedéssel. A Mindentudó hapsi. Folyton kioktat, a véleményemet felülbírálja, egyszerűen mindenhez hozzáértő(nek hiszi magát). A végén már szándékosan csináltam helyesírási hibákat, hogy legyen mit javítania:-) Saját magam szórakoztatása céljából. Pedig normálisnak tűnt. ...

2015. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam
2015. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze volt. Tökjól beszélgettünk chaten, majd találkoztunk, 4 órát töltöttünk együtt nevetgéltünk dumáltunk, egy 5 perces csókcsatával köszöntünk el, a lány hazautazott, hogy nem sokára költözzön ide. Jófej volt, stimmeltünk, jó volt minden. Majd 1 hónap után azt mondja, hogy mégsem, mert nerm tudja hogy szerelmes tudna e lenni belém (hát mindössze 1 randi után én se...), és ezen egy régebbi ismerkedős fiú újra ráírása gondolkodtatta el, "de nem miatta van!" (persze persze). Sajnálja, hogy nem találkoztunk másodszor, akkor lehet máshogy alakul (lol hát épp most veti el a második randi lehetőségét, ami egy csöpp önellentmondás). Így kiderült, hogy ez se olyan jófej rendes csaj mint aminek tűnt, hanem ez se normális, és a szerelem első látásra mesében hisz.
2017. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!