Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok! Tarskeresesnel mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Tarskeresesnel mennyire szamit az intim meret nektek?

Figyelt kérdés

Mik a szempontok ?


Magassag

Penz

Meret


Aztan a belso?


2020. máj. 5. 07:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Már látom is magam előtt, amint nők tömegei fognak a keresztkérdéseid hatására megtörni, és végre bevallják amit mindig is tudtál, hogy nekik kizárólag a magas, piszkosul gazdag, nagyfarkú pasik kellenek, az összes többi nem számít!
2020. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem aztan belso, hanem a belso egy helyen van a kulsovel. Tehat ha kulsore vonzo, belsore normalis, legalabb olyan szinten, hogy el tudnam kepzelni havernak, akkor az elso feltetel pipa.

Nincs olyan, hogy belsore oke, de kulsore ronda, vagy kulsore oke, de a szemelyiseget nem birom, egyik esetben sem lesz semmi a dologbol.

Ha mindketto stimmel, utana lehet atterni a reszletekre.

Penz -> Ne kelljen az aprot szamolgatni honap vegen, es el tudjunk menni buntudat nelkul fizetos programokra is, illetve legyen annyi penz a szamlan, hogy ne okozzon hatalmas gondot, ha pl jon egy ilyen helyzet, mint a mostani. (A parom jelenleg onszantabol maradt itthon fizetesnelkuli szabadsagon, de nyilvan nem tehetne meg, ha nem lenne annyi tartalekja.)

Meret -> Ez nem derul ki feltetlenul az elso par randin, de amugy nem hiszem, hogy 15 cm felett gondok lennenek, maximum ha kb fel percig birja a srac, vagy nem all fel neki normalisan valami psziches baj miatt, vagy csak seggbe szereti, vagy csak az oralis szextol tud elmenni, stb, szex teren millio problema lehet igazabol ami nem a mereten mulik, szemelyesen nem tapasztaltam meg ilyet, egyik baratommal sem voltak kulonosebb gondok szex teren, de olvasni sokat lehet roluk.

Magassag -> A legtobb srac aki valaha bejott, kb max 5-10 centivel volt magasabb nalam, akadt 1-2 aki ennel magasabb volt, de nem az a jellemzo, illetve egy volt aki pedig talan 5-10 centivel alacsonyabb volt, ez igazabol fura volt, amikor randiztunk, setaltunk egymas mellett, nem emiatt nem lett belole komolyabb 1-2 randinal, de szerintem hosszu tavon jobban elkezdett volna zavarni.

2020. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

pénz - Ne nekem kelljen eltartani

Méret-abszolút nem számít

Magasság-én 160 cm alatt vagyok, ami azt jelenti, hogy nálam mindenki magasabb 🙄

Azonban nézhet ki modellnek is a csávó, ha nem lehet vele beszélgetni, akkor bukta

22/L

2020. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek a másodikkal, nincs olyan, hogy csak külső tényezők vagy csak belső tényezők. Hiába milliárdos Adonisz az illető akkora szerszámmal, mint egy lónak, ha egy bunkó tajparaszt, nem fogok vele összejönni tartós kapcsolatra. Ha minimális szimpátiát sem érzek, akkor még csak alkalmira sem. Ugyanez fordítva is, ha kedves és aranyos, de semmilyen téren nem kelti fel az érdeklődésem, akkor max barátok lehetünk, de semmi olyasmi, ami intimebb közelséget igényel. Szóval minden egyben a szempont.

Amúgy nekem számít az intim méret is, hogyan a magasság és a pénz is, mindazok mellett, hogy személyiségében megfelelő legyen. Nem állok össze senkivel, aki bármiben is kompromisszum, az számára is megalázó és nem fair vele szemben sem, nekem meg időpazarlás.

2020. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez úgy igaz, ahogy leírtad.
2020. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Külső az első szempont. Ha nem vonz a külseje, akkor abból sosem lesz semmilyen kapcsolat.

Aztán jöhet a belső, számomra az intelligens, határozott, magabiztos, ambíciózus emberek jöhetnek csak szóba. Visszahúzódó és/vagy nyálas palik ki vannak zárva.

A pénz olyan szempontból számít, hogy normálisan éljen, szeresse, amit dolgozik, akarjon fejlődni, ne legyen kérdés az, hogy hogy fog eléldegélni hónap végén. El tudjon jönni programokra, ne az legyen, hogy most nem tudja kifizetni. (Legalább a saját részét) Fontos, hogy normálisan éljen, igen.

És lehet bármilyen főnyeremény pasi, akinél minden stimmel, ha kiderül, hogy mikropénisze van, vagy csak simán kicsi/vékony a farka, vagy nem tudja használni, akkor nincs miről beszélni, nem lesz folytatás. Lehet megsértődni.

2020. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
#1 Látod igazad lett :D Bár ebben nincs semmi új, ezt eddig is tudtuk :D
2020. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Már elnézést, de az mióta hatalmas elvárás, hogy legyen nálam magasabb (162cm)

Fenn tudja tartani magát

És átlagos pénisze legyen amit tud használni?

Én nem gondolom ezt hatalmas elvárásnak, ez még nem a mocskosul gazdag kategória, sőt. Világ életemben átlagos pasijaim voltak és abszolút hidegen hagy, hogy valaki gazdag vagy menő.


Ennyi elvárásotok nektek is van:

Legyen vékony, legyen nagyobb melle, mint nektek, legyen kedves és valamennyire házias, nem? Sőt, sok pasinak ezek után már a belső sem fontos, LOL

2020. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben ahogy írtad. 😁
2020. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Magasság: nálam magasabb (170+)

Pénz: legalább keressen annyit, mint én az előző munkahelyemen (250+)

Méret: se túl kicsi, se túl nagy. Vagy ha már valamelyik, tudjon vele bánni. Sajnos olyan vagyok, hogy ha párszor már okoz vele fájdalmat vagy elcseszi, onnantól taszít a vele való szex... Ment már tönkre kapcsolatom így. Nem volt kedvem szexelni, mert az eleje el lett bszva.


A belsőt nem fogom leírni 2 mondatban. A hűség alap. Elvárom, hogy szellemileg egy ligában legyünk. Rühellem a magas libidójú embereket. Nem érzem magam jól zárkózott és "túlságosan mintaemberek" társaságában és nem szeretem azt, aki nem tud felnőni és kapcsolatban is szingliként viselkedik. Nem bírom a lustaságot, igénytelenséget (párválasztásban sem), olyannal meg biztosan nem jövök össze, akivel nem tudunk estétől reggelig beszélgetni. Gyereket ne akarjon, az állatokat szeresse és tudjon jókat röhögni velem.

2020. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!