Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srác sokat lovagol ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác sokat lovagol ezen az instagramos eseten, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedünk, nincs köztünk semmi egyelőre.


Megemlítettem neki tegnap, hogy rosszul aludtam, mert éjjel hívogatott valami instagram követőm, akivel még csak nem is beszéltem soha, elég para volt.

És utána mondta, hogy szerinte ez nem jó ötlet, hogy mindenkit visszakövetek, aki engem is követ, meg hogy szerinte óvatosabbnak kéne lennem, meg írta ma, hogy reméli, jól vagyok már.


Aranyos tőle nagyon, csak amikor másik témát hoztam fel, utána is visszatért erre.

Szerintetek aggódik, vagy féltékeny esetleg? Nem igazán értem.


2020. máj. 5. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjuk ott, hogy hogyan tudnak felhivni?😅
2020. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2. Hívás után letiltod és kész. Mi ebben a nehéz? Vagy ha erre nem vagy képes mert -1 követő, akkor némítod a telefont és csá. Ezért nem tudott aludni...

Azt én se értem minek követsz vissza mindenkit, de te dolgod.

2020. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért hagyod hogy hivogasson. Részeg haverokat is tiltom ideiglenesen ha nincs türelmem a hülyeségekhez, hát még egy idegent.
2020. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 2 alkalommal hozta szóba. Lehet hogy nem ugyanolyan fogalmaink vannak a "sok" kifejezésről.
2020. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Éjszakára ki is kapcsolhatod a telefont, nem vagy te diszpécser, hogy akár éjfélkor is elérhető legyél. Egyébként lehet, hogy valamilyen szinten aggódik érted a srác, de az is lehet, hogy egyszerűen csak be akar nálad vágódni.
2020. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen videochat, amin lehet hívni a másikat. (Ezt csak annak írom, aki kérdezte, hogy van-e ilyen egyáltalán) Le kell tiltani/némítani és kész, ezért én ugyan nem aludnék rosszul. Nem értem miért követsz vissza mindenkit, engem ugyan nem érdekelne minden követőm posztjai. De a te dolgok, nem kell ezt annyira felfújni. Túlreagálta szegény.
2020. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!