Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért mesél magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mesél magáról keveset a srác?

Figyelt kérdés

Már pár hete beszélgetünk neten, de nem igazán érzem úgy, hogy kezdene megnyílni. Szokott néha képet küldeni, hogy mit csinál, vagy mit főzött, vagy éppen mit olvasott, meg ha szóba kerül egy téma, akkor ahhoz hozzá szokott fűzni dolgokat, hogy neki pl. melyik a kedvence, stb. Rólam is csak néha kérdez olyasmit, ami nem a témához kapcsolódik, úgy értem, ritkán hoz fel valamit. Beszéltünk már szexről is, azzal kapcsolatban sem mond többet.


Ha viszont éppen megszakad a beszélgetés, rám szokott írni, vagy kérdez valamit, tehát az egyértelmű, hogy szeretne beszélni velem, meg vannak néha nagyon kedves megnyilvánulásai, mindig meghallgat, tanácsot ad.


Zavarni nem zavar, hogy ilyen, csak így elég sok időbe fog telni megismerni őt...:D

Szerintetek mi lehet emögött?


24N, 27F


2020. ápr. 25. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált mondjuk.
2020. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem találkoztatok még. Chat (messenger, viber) nagyon személytelen. Ilyen módon nehéz megismerni a másikat és a megnyíláshoz szükséges bizalmat megadni.

Ajánlom, hogy kezdjetek el telefonon, vagy videóhívással kommunikálni.

2020. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy nem instagram sztár és nincsenek nagy sztorijai meg nem mászkál minden hétvégén külföldön.
2020. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utazni konkrétan nagyon sokat szokott, bár most ugye éppen nem tud, meg videótelefonon is beszélünk néha, ott tényleg többet beszél, de komolyabb dolgokról nem.
2020. ápr. 25. 17:44
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen emberre mondják, hogy üres. Nincsenek igazán gondolatai, érzelmei. Na jó, érzi pl., hogy éhes, meg üríteni kell, aztán ennyi.
2020. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Személyiségtesztet töltettem ki vele, ott extrovertált jött ki neki, de azt mondta, szeret egyedül is lenni, meg a gondolataiban.
2020. ápr. 25. 18:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy teszt nem teszt.
2020. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bizalmatlan és óvatos mondjuk a korábbi rossz tapasztalatai miatt, vagy zárkózottabb típus, esetleg neten/telefonon kevésbé kommunikatív. Persze az is lehet, hogy nem akar komoly kapcsolatot, vagy egyáltalán nem akar "nem komolyat" sem. Ezerféle ok állhat a háttérben, amit mi nem tudunk megfejteni. Én is zárkózott ember vagyok, de azért próbálok fokról fokra felépíteni egy beszélgetést, ismerkedést, és nekem pl. az a tapasztalatom a lányokkal, hogy akivel egy idő után nem mélyül el a beszélgetés, nem kerülünk közelebb egymáshoz, azzal később sem lesz semmi.
2020. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
"Személyiségtesztet töltettem ki vele" Azt hiszem a helyében nem vágynék a társaságodra!!!!
2020. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: Nem én tehetek arról, hogy ha téged az is kiborít, hogy érdekel valakit a pszichológia, meg kíváncsi a másikra. :D Ő is érdekesnek találta a tesztet, mondott ezzel kapcsolatban dolgokat magáról.
2020. ápr. 25. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!