Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kifejezetten tetoválatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifejezetten tetoválatlan nőt akarok, az mennyivel nehezíti meg a társkeresést?

Figyelt kérdés
A 25 éves nők hány százaléka tetoválatlan?

2020. máj. 5. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A KSH szerint semmi esélyed, mind tetovált. Nincs mit!
2020. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek tetovált nőket, de a többségnek szerintem nincs. Te csak tetovált nőkkel találkoztál eddig?
2020. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem, a nők nagyobb részének nincs tetkója. Én sem szeretem, max amelyiknek van, azzal csak pár szex. Azért bőven található komolyra tetkó nélküli nő.
2020. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vagyok tetovált, de ha ilyen kötsöggel kellene élnem, a kerek seggemre varratnám az arcát, jó közel a veszélyzónához. 😊


A párom tetovált, a negyedik randinkra pont a szalonból jött. Nem lett kevesebb a szememben, gyönyörű munkát végzett a művész és egyedi, számára kedves motívum került a jobb alkarjára, nem valami tucatszar 10k-ért. Szóval továbbra is akartam vele randizni és többet nyertem így, mintha olyan sggfej lettem volna, mint te.

2020. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Múltkor olvastam, hogy a fiatal generáció 30-40%-án van tetoválás. Ez az egész pici mintákat is jelenti.

A tetkót pedig pont nem az önbizalom hiányos, testükkel elégedetlen nők varratják. Nekem meg gondolom nem ez az egyetlen kritérium, egy duci, de nem tetovált csaj nem kéne.

2020. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok és nincs tetoválásom :D
2020. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

30 év alatt mondjuk úgy 4-5-nek van tetkója a 10-ből, vagy szeretne.


Tehát ha mondjuk nem csak tetkó, de küllem, jellem szerint is válogatsz akkor jelentősen nehezít.

2020. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Mivel te normális vagy, mert nem tartod jó ötletnek, hogy minden marhasággal teleróják az emberek testét, valószínűleg a normálisak között fogsz keresni társat is, aki hozzád hasonlóan gondolkozik. Szóval hasonló a hasonlónak, érted, szóval nyugi.

Művésznek nevezni azt a barbárt, aki elrondítja a szép bőrt enyhén szólva túlzás. De hát meghülyült a világ és a hülyeség lesz egyre értékesebb.

2020. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is elég csúnya nőn a tetoválás! Pasin is az ilyen alkar méretű mar elég ronda tud lenni... nem tom ki volt az de ha te a seggedre akarod varratni akkor hajrá! Előtte persze beszéld meg a pasiddal... mert lehet ő sem támogatja 😂😅
2020. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Na igen 8-as művészetnek erősen túlzás nevezni! Ennyi erővel a piiercingest is lehetne annak nevezni sőt az asztalost is! A művészet az egy felső fokú tehettseggel megáldott és szorgalommal elért dolog amikor ezzel a két dologgal valami újat alkot az ami eddig nem létezett!

Az hogy valaki fog egy tetováló kutyut azt az előre betanult (megjegyzem egy általános iskoláknak is menne azok a rajzol!) egyszerűsített dolgokat rajzolnak más emberekre... az nem művészet... ennyire erővel a szóvá festőt is lehetne művésznek hívni (ez talán jobb példa rá) 😂😅 művész a zenész az énekes a táncos az író a festő és a szobrász!

2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!