Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az az egyik életcélom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az egyik életcélom hogy legyen feleségem, és családom de lehetetlennek érzem ezt. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék majd családot, szerintem enélkül nem sok értelme van az életnek, de ez csak az én véleményem. Viszont az ismerkedésben nem vagyok jó, annyira hogy még sosem volt kapcsolatom egy lánnyal sem.

Nem tudom hol kezdjem az ismerkedést, mert még sosem volt barátnőm, és alakulóban sem volt semmi. Meg egy kapcsolatnál annyi dolognak kell egyeznie hogy szinte lehetetlennek érzem hogy olyan valakit találjak akivel együtt tudok élni, meg akivel családom lehet.

25F


2020. máj. 5. 21:53
 1/8 anonim válasza:
76%
Na tesókám. Mondok én neked valamit. Amíg nem fogsz egyedül boldogságot találni az életben addig a nők se fognak jönni. Én is így voltam vele. Ahogy rendbe tettem Önmagamat úgy bizony már csak a megjelenésemmel felkeltettem a lányok figyelmét. Ennyi a titok;) És persze hogy az utad legvége egy család lesz. Az az élet csúcspontja. De ahhoz hogy odáig eljuss sok mindent meg kell hogy élj...
2020. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nőként teljesen egyetértek az 1. válaszolóval.

Értelmi és érzelmi intelligenciád rendben van? Ismered és szereted önmagad?

25 évesen már megvalósítottad önmagad? Oké, hogy fontos számodra a családalapítás, de addig el is kell ám jutni.

Dolgozol? Vannak hobbijaid? Foglalkozol önismerettel? Szeretsz mozogni és egészségesen élni?


A lányokhoz meg tököt kéne növeszteni, hogy merd őket leszólítani. Az első pofon hatalmas lesz, de a többit úgyis megszokod. Az erőseké és bátraké a győzelem. Ha feladod, sose éltél és nem is érdemled meg a jutalmadat.

2020. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%
Na látod mondtam én hogy igazam van pedig össze se beszéltem a 2. válaszadóval;) Először férfivá kell hogy válj a nők csak azután fognak jönni. Vagy mit gondoltál hogy a nők egy puhap**** akarnak a párjuknak aki majd ha jön valami probléma megfutamodik??? A nagy Lóf***t az életbe bele kell szépen állni csak akkor lesz sikeres... MINDEN EGYES NAP úgy kell lefeküdnöd hogy büszke legyél MAGADRA. Nem anyukádra nem apukádra nem a barátokra hanem MAGADRA. Ez a lényeg a többi csak hablaty...
2020. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kornikus00 ***** válasza:
Ha lesz saját házad, jogsid, jó munkahelyed, ls külsőre megütöd az átlagos szintet nem lehetetlen. De ha ezekre képtelen vagy, hiába szereted magad, és hiába vagy büszke magadra, az csak ön illuzió lesz, persze még ez mindig jobb mint ha a valóságot élnéd és örlenéd magad. Tehát, kell valami amit felmutass!
2020. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kornikus00 ***** válasza:
43%
4-es válaszoló vagyok. Amit felsoroltam azok csak alapok. Az még nem jelenti hogy lesz is feleséged és családod mellette adnod kell a külsődre.
2020. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

enélkül nem sok értelme van az életnek, de ez csak az én véleményem.


Szerintem pont h anélkül van több értelme az életnek.

2020. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell görcsölni miatta.

Csináld amit szeretsz, dolgozz,tanulj, járj el haverokkal ide-oda és majd közben megismersz valakit.

( Mostanában mindenhol ezt az önmegvalósitást hirdetik, hidd el enélkül is jönni fog a szerelem , ebben az országban kevesen tehetik meg,hogy az elképzeléseik szerint éljenek. Sok 40+ sem valósitotta meg önmagát. Nincs mindenkinek világmegváltó terve. )

Érezd jól magad,találj magadnak hobbit, légy nyitott és laza, figyelj a megjelenésedre és menni fog.

2020. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

31 évesen én ia azt a sratégiat követem amot az első kommentő irt.

Hogy várod el egy nőtől,hogy felnézzen rád és bizon benned,ha sirankozol mint egy kislany?! A nőnek férfi kell nem kisfiú.Vagy felnősz és növeled az esélyeidet a nők szemében,vagy pedeig örökre kisfiú maradsz aki haragudni fog a vilagra.A kutyat nem erdekli,hogy lesze csaladod vagy nem.Majd más alapit helyetted és ő boldog lesz helyetted is.Nem garantálhatom neked,hogy 10 év mulva már apa leszel,de nem érik be a fejed,akkor semmi sem fog valtozni.


Azt kell elérned,hogy a nőnek legyen rád szüksége és ne neked rá.


Ezt a mondatot ird fel a tenyeredre és epitsd a sajat életedet.Ha 25 evesen azingli vagy,akkor valszeg nem vagy jó pasi.Ez van,sz@r ügy haver.Nem vagy egyedül.Dolgoz,legyen hobbid élj nő nélkül is.Ő majd csak hab lesz az élet nevü tortadon.

2020. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!