Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik velem az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik velem az, hogy minél inkább vágyom a stabil kapcsolatra, annál inkább bunkó vagy muja alakokba botlom?

Figyelt kérdés

Mit tehetek ,miért vonzhatom be ezeket ?


Miért nem vesz észre rendesebb férfi ?


Egyedül én vagyok a családban újra szingli .


Ismerősnő is hasonló karakter mint én ,de ő kifogott olyat,amit én is szeretnék férfiban .Küllemben is hasonlóan nézünk ki . Hasonlóan rendes, családkedvelő férfi az idea,mint nekem .


Felém inkább szélsőséges pasik jönnek

külsőm miatt .Akár szeretőként,szexpartnerként kezelve vagy alkalmi szex miatt .

Vagy egyből már elvenne ,valódi megismerés nélkül .


Próbálok jelezni ,de..Társkeresőn is külsőm miatt ez lesz. Adatlapot megsem nézik. Egyből randizna és vinne az ágyba .Ellentmondást nem tűrve szinte. Erre jön,aki úgy jön,hogy beszélgetni sem tud,várja mondjam és szórakoztassam. Társkeresőn

Belefáradtam !


Mit tehetek,hogy a lényemet,adatlapomat nézzék?

Mit tegyek,hogy komoly szándékkal felém fordulok jöjjenek inkább már ,mint ..?

Adatlapomon is leírtam,hogy


Volt,hogy nem raktam fel képet,hogy már arra ösztönözzem a férfiakat,hogy az adatlapot is olvassák el,erre akkor meg a képet hiányolták .


Lassan már azt is nézem,hogy megtudjon védeni ,mert kezdem unni ezt.


Sokan már párban vannak,tőlem kevésbé vonzó és látszik,hogy rendes a férje . Ilyenkor sírnom kell.


2020. máj. 10. 01:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Milyen a külsőd?
2020. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Miért írsz ki 100+1 kérdést, ha úgyis telibe tojod a válaszokat? Elég egyedi az írásképed és folyamatosan írogattál kérdéseket, a válaszokat meg nem fogadtad meg sosem.

Továbbra is azért nem találsz normális férfit, mert ezt nyújtod. A következő kérdés előtt, talán nekiállsz egy kicsit javítani magadon, vagy ez csak hiú ábránd?

2020. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A társkereső sajnos elég futószalag-szerű :/ Sokan unalomból vannak fent, nem mindenki olvassa el az adatlapot. Mivel az egyetlen inger, ami ott ér téged (adatlapon kívül, de hát ugye az első a vizuális), az a kép, ezért ha valakiről nincs kint kép, azt kevesen jelölik be. Én is hiányolnám. Más kérdés, hogy amúgy nem szeretem a társkeresőket, csak a járvány alatt nem volt más útja módja az ismerkedésnek.


"Mit tehetek,hogy a lényemet,adatlapomat nézzék?" A lényedet csak személyesen, testközelből lehet megismerni. Ehhez egy kép kevés, de még a chatelés is.


"aki úgy jön,hogy beszélgetni sem tud,várja mondjam és szórakoztassam."


Ezt én sem értem. Miért kellene szórakoztatnom? Ismerkedni vagyok fent :)


"Miért nem vesz észre rendesebb férfi ?"

Az észrevevés mindig kétirányú dolog. Rengeteg normális férfi van. Kezdd el te őket észre venni.


"külsőm miatt .Akár szeretőként,szexpartnerként kezelve vagy alkalmi szex miatt .


Vagy egyből már elvenne ,valódi megismerés nélkül "


Azért nem mindenki ilyen. Viszont! Az ilyen férfiakat is kevesen veszik ám észre! Én is ugyanígy elmondhatnám, hogy csak olyanok vesznek észre, akik "szia szépfiú" után lelépnek

2020. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Nálam mai napig akárhova megyek, megy a nyálcsorgatás, másik nemtől pedig a rosszindulatúság.


Pedig nincs vakolat fejemen, hajam eredeti combközépig ér, körmeim szintén eredetiek 5-8mm hosszú (visszavágástól függ), nem villogtatok dekoltázst stb, de mégis folyik a nyáluk.


Szerintem az a baj, hogy görcsösen akarod a kapcsolatot.


Anno én is így voltam.


Tudod mi kell neked?


Tedd rendbe önmagad.

A környezetedtől kezdve a szellemi\lelki állapotodig.

+ ne görcsölj rá!


Nem mindegy az se, hogy hogyan állsz hozzá.

Pl másokkal vagy lefoglalva, irigykedsz, sírsz, rossz és negatív érzést generálsz magadban.


S ez kihat a "keresésre" , kisugárzásodra is, ami pont hogy fontos lenne s kellene számodra nemde?


Alapból pl én nagy változáson mentem keresztül nagyon rövid idő alatt.


Anno vonzottam a kreténeket, fura embereket, lelkileg bajosokat...

De amúgy ezek mellett a fene se nézett rám.


Mára az ellenkezője van + beindult pár éve a karrierem s kapcsolataim is (családitól kezdve a párkapcsolatig).


Megfigyeltem az embereket, magamat.

Elemeztem a mentalitásuktól kezdve lelki állapotukig mindent szépen csendben.


Tapasztaltam, tanultam, utaztam, dolgoztam.


S rájöttem olyan dolgokra magamtól, amik nagy fordulatot hoztak az életembe.


Amikor már éreztem, hogy nyeregbe vagyok, akkor megtaláltam a "A Titok" című filmet is, hasonlóan gondolkodtam, hogy igen, pozitív irányba kell terelni a gondolatokat.


Nem hiszek istenbe s hasonló ökörségekben, nekem az is mindegy, hogyan működik ez a "titok"


Nekem a gonfolataim a fontosak s az a mentalitás , tapasztalat, amikre szert tettem.


Tudod mi az emberek legnagyobb baja?


Nem ismerik igazán önmagukat + nem magukkal foglalkoznak.


Kifejthetem bővebben, de azt máskor, ha érdekel. Priviben érdeklődsz megírom azt is.


De annak a jelen mentalitásodnak, gondolataidnak nem lesz jó vége, ha nem kezdesz el változtatni.


Tutod miért van annyi rosszindulatú ember?


Mert nem magukkal foglalkoztak jelentősebb helyzetekben főleg, inkább elmenekülnek.

Igenám, de nem menekülhet az ember olyan valaki elől, aki ott van "magunkkal" 24/7-ben.


Ez miatt negatívak, elszontyólódottak , befásultak s megkeseredettek lesznek az emberek.


Ezek miatt pedig sikertelenek.

Ez pedig kihat kivül belül az emberre.


Majd megy a rosszindulat, pletyi, irigység, féltékenység, hátbaszúrás stb.


Majd ott lesznek/vannak, hogy 40-80évesek sikertelenek, nincs semmijük, adósságal max 1 ház, autó


De mindezek mellett a keserű boldogtalanság, stressz.


Tanulj meg változni!

Csak egyszer megtapasztalja az ember az igazi hatását, ráharap s jobban akarja, több jót.


1x sikerül elkezdeni s nem adod fel, akkor a 2-3 nagyobb sikeralkalmad után felemelő érzés fog el s megnyugvás is.


Magamon tapasztaltam.


Haladj a saját tempódban!

Ne másoknak (főleg ne jelentékteleneknek) akarj megfelelni;


Mindenek előtt magadnak.


S ha te rendben vagy, jól is érzed magad, előbb szeret beléd egy értelmes ember, minthogy észre vennéd. Bevonzod!


S itt a pont a kérdésedre:

"miért vonzom be?"


Mert azon kattog az agyad jobban, amit nem akarsz s bevonzod azt.


Nézd meg a filmet, elég hallgatnod is pl hátra dőlve a fűben, ahogy arcodat a nap melegíti és hallgasd figyelmesen mit mesélnek el neked.


Sok sikert! Hajrá!

2020. máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi, így vissza olvasva el-el írtam pár betűt vagy kihagytam, nézd el.

Megyek is aludni >0<

4-es voltam.

2020. máj. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Elég 3 bekezdésbe is tagolni nem kell 10 be. Másrészt én is ugyanígy vagyok. Van ez a mondás, hogy nem azt vonzod amire vágysz, hanem amire épp szükséged van. Sajnos ez ilyen.
2020. máj. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem kamu, ő tényleg ilyen és nem lehet rajta segíteni. Random, nem tőle érkező kérdésekre adott válaszaimra is jó párszor írt már privátot az elmúlt fél évben.
2020. máj. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
8# Nem abban az értelemben kamu, hogy valótlant állít, hanem hogy a privát üzeneteiből egy értelmes mondatot nem lehet kihámozni. Innentől kezdve az egész kérdése értelmetlen és komolyan vehetetlen. Erre értettem.
2020. máj. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#9: Ja, igen, így jogos. Szomorú, hogy nem jut el a megfelelő szakemberhez.
2020. máj. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10# Segítenék én, de ahhoz előbb értenem kell, amit mond. Nem küldöm el melegebb éghajlatra, de sajnos arra sem reagál, amit válaszolok privátban. Mintha el se olvasná, nyomja tovább a magáét.
2020. máj. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!