Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt komoly kapcsolatra? Vagy már mindenki csak kalandozna?

Figyelt kérdés

Se tarskereson se valóságban sehol pedig próbálok ismerkedni,nem vagyok bányarém mégsem akar senki komolyabbat.


25N



2020. ápr. 29. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Maga az állítás, a részedről feltételezett állítás, hogy nem akarnak az emberek az hülyeség, mert sokan keresnek ilyet.


1. Rossz helyen keresgélsz

2. rossz helyen élsz, a környezetedben retardáltak vannak

3. Veled van a baj

4. 3-4-5 ilyen ember még lehet tévedés és lehet mind kretén de ha több akkro magadban keresd a hibát.

2020. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A top pasik többsége nem bír magával és hedonista módon kiélvezi, hogy nagyon sok lánynak tetszik és az össze-vissza szexet tartja fontosabbnak a kapcsolat, családalapítás helyett.


A 25 és annál idősebbek közt a nők szemében vonzó + normális, kapcsolatot akaró pasik már régen foglaltak. Néha előkerül egy-egy egy válás, szakítás után, de aztán újra hamar elkel.


Aki pedig többnyire átlagosabb tulajdonságokkal bír, az úgy sem igazán kell a nőknek.

2020. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1

Az is lehet,hogy velem van baj nyilván nem vagyok tökéletes,de mindig velem van gond ?kicsit hihetetlen....

2020. ápr. 29. 09:33
 4/20 anonim ***** válasza:
Hány ilyen eset volt?
2020. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan 5 ,de sokan akik irnak nekem,hogy ismerkednének már azok is közlik hogy nem keresnek komolyat...pedig még meg sem ismertek annyira!!!

Személyes ismerkedésre nem igazán van lehetőségem ,olyan a munkám.

2020. ápr. 29. 10:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy szerencsés rögtön címkéket aggatni egy kapcsolatra. Honnan a francból tudja azt egy ember pár levélváltás vagy pár randi után, hogy komolyat akar-e az adott emberrel? Azt is érdemes definiálni, hogy mit jelent az, hogy komoly párkapcsolat. Szerintem ebből a szempontból is több megközelítés van. Egyébként észleltem én is, hogy a társkeresőkön a többség komolyat akar, mindezt úgy, hogy lövése nincs róla, hogy milyen egy komoly párkapcsolat na meg lehet, hogy teljesen mást jelent neki, mint nekem.
2020. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban f/27
2020. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert egy ilyen világban élünk, sajnálom...
2020. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kornikus00 ***** válasza:
44%

Kérdező.


Nézz egy kicsit magadba.


1 kellenek az átlagos kinézetű pasik? (Nem)

2 ha egy kicsit messzebb él tőled teszel te is érte? (Nem)

3 ha rád ír vagy leszólít valaki, egyből azt gondolod 'hogy ez is kanos és egyéjszakát akar' és nemet mondasz? (Igen)

4 bízol a férfiakban? (Nem)

5 neked mi a normális? ( jó pasik)


Szerintem ezek miatt nem találsz pasit! (Igen)

2020. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én éveken keresztül kerestem a társkeresőn, mire megtaláltam a mostani párom.
2020. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!