Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyenné gyúrnám magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyenné gyúrnám magam, mekkora esélyem lenne laza, felszínes szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

[link]


Nem kell a duma, hogy miért nem normális párkapcsolatot keresek. Azért nem, mert belül lelkileg üres vagyok teljesen. Nem tudok érezni senki iránt semmit.


Csak a kérdésre válaszoljatok kérlek, hogy ha ilyenné gyúrnám magam, akkor mennyire tudnék felszedni önző, felszínes, egyszerű nőket, akik a testembe, a külsőmbe "szerelmesek" és nem kell megosztanom velük a legbelső énemet, ahol nem kellene úgy tennem, mintha nem rohadna belülről a lelkem.


Ahol leginkább csak hallgatnom kell, úgyis magáról beszél, meg bármit mondanék el van foglalva saját magával.


Tudom, hogy furcsának tűnhet, hiszen normális emberek bensőséges kapcsolatra meg lelki dolgokra vágynak, de én nem.


Tudok úgy tenni, mintha normális lennék, nem egy lány hitte azt kétségek nélkül, hogy szerelmes vagyok belé, de egy idő után megterhelő ez a sok színészkedés.


Ezért gondoltam, hogy könnyen kapható, felszínes nőknél talán nagyobb sikerem lenne.



2020. máj. 10. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Plusz pont az tuti, viszont a nők többségét az arc érdekli. Jobban mint a kockás has. Az olyan könnyen kapható nőket sajna a pénztárca mérete, súlya még annál is jobban
2020. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez elég jó
2020. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lenne esélyed
2020. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vagy jóképű, nem helyes az arcod, gyúrhatod magad akármilyenre.
2020. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem. Attól, hogy valaki egyszerű, még nem hülye, és simán kiszagolja, ha valakiből csak úgy árad a negativitás.
2020. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Mondom akkor, első helyen a pénztárcád van. Én már 3 as vagyok, csinos nők jártak annó az egyetemre mikor én is, csak poasikkal hetyegtek. Mára egy kezemen meg tudom számolni hánynak van pasija, vagy jópasi férje. Viszont kéz kezemen meg tudom számolni, hánynak van csóró hapsija. Szóval elő a pénzed, akkor is ha itt nem tetszik ez sok nőnek. 2. az arcod, elég ha ápolt és bő átlagos (lehet ronda is, de akkor ellensúlyozni kell). 3. a kisugázás-karizma, 4. a szociális képesség, 5. a ruházat stb. ÉS csak azután jön h mennyire vagy kigyúrva.
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jav: 30-as vagyok
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jav: csak jó pasikkal hetyegteg akkor
2020. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez jó test, de helyes arc és jó személyiség nélkül nem ér semmit.

25/N

2020. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Laza, felszínes szexkapcsolatra simán jó. Csak aztán a gatyóban se csak virsli legyen.
2020. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!