Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam egy társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőre, és a bemutatkozásomhoz még odabiggyesztettem: "Van fogam - elől is. Ne legyen lenőve a hajad - hátul sem! " Mit gondoltok erről? 49/F

Figyelt kérdés
Elolvastam pár hölgy adatlapját és egyik - másik kiírt ilyeneket, hogy az ember legyen már megfürödve találkozás előtt, ill. legyen foga, legalább a kirakatban. Szerintem ez kicsit lealacsonyító. A nőknek meg ne legyen lenőve a haja és lepattogzódva a körömlakkja, és a táskaszíja se legyen rojtos.

2020. máj. 11. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
bekakázok
2020. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos körökben menő.
2020. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Ertem a meglatasod, de tamado szoveg.
2020. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy sikered lesz.
2020. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A bemutatkozásodhoz nem ezt kellett volna írni. Nekem fura szöveg, főleg egy 49 éves pasitól. Olyan mintha humoros akarnál lenni de nagyon nem az.

Nem tudom kinek mennyire jön ez be, engem nem ragadna meg ha választanom kellene.


Hiába,hogy ugyanazt írod le mint amit igényként elvárnak a nők, mégsem hiszem,hogy a bemutatkozásnak erről kellene szólni.

Ha nagyon akarod hangsúlyozni a fogadt tegyél fel egy mosolygós képet. Abból rögtön tudják,hogy van fogad.


Bocs", de Te hogy értelmezed azt,hogy ne legyen lenőve a haja hátul sem?Ha valaki festeti a haját az a tövénél nő le. A pasiknál fontosabb,hogy ne tűnjön ápolatlannak a nyakába lógó haja.

2020. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem vicces, nekem tetszik :)
2020. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy nagy sikereim legyenek, azokat már megéltem. Csak provokálok. :D
2020. máj. 11. 19:49
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
"Szerintem ez egy kicsit lealacsonyító", majd írsz egy hasonló szöveget. Irigylem a logikád.... ja nem.
2020. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem poén, én jót vigyorogtam rajta, viszont nem választanálak ki magamnak a társkeresőről.

Pont ugyanazt az érzést kelti ez a szöveg, mint amikre "válaszoltál" vele (csak te viccesen fogalmazol).


De lehet, hogy azért, mert eleve festetlen hajú-körmű vagyok, és a szöveged alapján úgy gondolnám, a te szemedben igénytelen vagyok emiatt, még ha ez nem is egy kategória a nem fürdéssel meg a fogatlansággal. Persze szíved joga, hogy neked az jöjjön be, ami. De mindegy, akár igénytelennek tartasz, akár csak nem elég nőiesnek (vagy hogy is nevezzem), abban biztos lennék, hogy nem illek bele a preferenciáidba. És persze én sem akarnék semmit olyantól, akinek tudom, hogy nem felelek meg az elvárásainak.

2020. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, akinek nem inge, ne vegye magára.

Te viszont sértve érzed magad.

Sajnos az a lesújtó tapasztalat, hogy minél idősebb egy férfi, legtöbbjük annál inkább nem ad az alap higiéniára sem. És már azon megsértődnek, hogy egy nő merészeli elvárni, hogy ne korpás hajjal és pörkölt szagú szájjal érkezzen a ranira az illető. Ne adj isten, a kabátja ne legyen zsírfoltos és szakadt. Megértem, hogy csóróság van. De bakker fogkrémre, szappanra tán még csak tellik?! Ha nem, akkor adok.

2020. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!