Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomul sok férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul sok férfi egy kérdezőre aki semmi ilyesmi dologról nem tett fel kérdést, csak odabiggyesztette a végére hogy lány?

Figyelt kérdés

Néha mikor egy teljesen egyszerű sulis dologról teszek fel kérdést, még akkor is ír egy csomó középkorú férfi itt, pedig világos, hogy fele annyi idős vagyok, mint ők...

És nincs is benne semmi felhívás beszélgetésre, vagy semmi erotikus dolog.



2016. szept. 11. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Mert talan lany vagy?:)
2016. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
azé mer puncija van állítólag abból meg sosincs elég egy férfinál se :P :D
2016. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha egy teljesen egyszerű sulis dologról teszel fel kérdést, akkor mégis mi a phaszt számít, hogy fiú vagy-e vagy lány? Teljesen irreleváns. Vagy a lányoknak talán kisebb az agyuk? Hát neked biztosan. :D
2016. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%

A másik, ha fele annyi idps vagy, mint a középkorúak, akkor toljad csak a valagadat a tini kategóriába!


És ezek szavazni fognak pár év múlva te jó ég!

2016. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kisebb az agyam attól, hogy odaírom egy kérdéshez a nemem meg a korom, amihez nem szükséges? Megszokásból odaszoktam.

Hát jó, amiatt nyilván buta vagyok. Oké. :)

2016. szept. 11. 08:45
 6/20 A kérdező kommentje:
Eddig a tini kategóriába írtam. De ez a kérdés azoknak a középkorúaknak Szólt, akik nekem írogatnak.
2016. szept. 11. 08:46
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Ezen ne problémázz, szépen törlöd őket azt kész. Végülis ez egy olyan oldal hogy lehet privátot is irni, most ha irnak irjanak, ha érdekel a külön privát vélemény megnézed, ha nem érdekel törlöd, ennyire egyszerü.
2016. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem problémázom, törlöm őket. Gondoltam megkérdezem miért csináljak, mert más oldalakon ezt nem vettem észre, és érdekelt volna itt miért hemzsegnek az ilyen emberek.

De akkor mindegy

2016. szept. 11. 08:49
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, én szoktam írni, de nem azért, hogy odabiggyeszti a korát és a nemét, hanem akkor, amikor olyan téma, hogy tud-

nék segíteni, de valamiért nem akarom kitárgyalni az egészet a kérdésnél. Privátban máshogy lehet beszélgetni.

Viszont vannak itt olyanok, akik csajokra vadásznak, nos

ők valószínű ezért írnak. Tudod, elkeseredett csaj, pasi-

gond, megvígasztaljuk stb.

2016. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Hogy miért? Mert minden lehetőséget meg kell ragadni. :D

Én is rád írnék, de most nem biggyesztetted ki a nemed és a korod.

2016. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!