Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne azt megértetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azt megértetni egy nővel, hogy ne potenciális partnerként tekintsen a pasira?

Figyelt kérdés

Létezik egy betegség a nőknél, amelynek nehéz nevet találni. Talán a társfüggőség lenne a legmegfelelőbb szó, de ez nem fedi a valóságot. E betegség sajnos nem nyilvánvaló, és nem is tudják, hogy azok. Gyógymód pedig nincs.


Sajnos az a probléma, hogy ismeretlen pasiként lehetetlen úgy megismerni egy nőt anlékül, hogy CSAK BESZÉLGETÉS legyen. A nő ugyanis nem áll szóba olyanokkal, akikben semmi vonzót nem lát. Azt hazudja (magának), hogy csak barátok leszünk, de legbelül már azon gondolkodik, hogy később talán lehet valami.


Aztán a szokásos baromság: panaszkodás milyen bunkó a pasija - > megvigasztalni - > ő ellágyul - > dugás


Miért ilyen betegek a nők?


2020. máj. 13. 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Miért vagy ilyen beteg te?

Ismeretlen nőkkel senki (rajtad kívül) nem akar barátkozni. A barátkozás lényege pont az, hogy van egy közösség, iskola, munka, hobbi, sport, ahol közelebb kerültök egymáshoz.

2020. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem fosnál annyira attól, hogy ha barátilag közeledsz, akkor barátzónába kerülsz, akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket.


" A nő ugyanis nem áll szóba olyanokkal, akikben semmi vonzót nem lát. "

Fszság. Ha idegenként megkörnyékezed, akkor nem tudom, mi a fszt csodálkozol, egyébként meg van az a közeg és az a közeledés, aminél simán nyitottak rád a nők, mint barát. Más kérdés, hogy ha ebben a helyzetben kezdesz el nyomulgatni, úgy otthagynak, mint a huzat. De pl egy baráti társaságban ha együtt beszélgettek a többiekkel és később barátilag kettesben folytatjátok (és megtapasztalja, hogy csak jófej vagy vele és nem egy kangörcsös, folyton ráérő szarzsák, aki dugásért pitizik), akkor simán működhet.

2020. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten szeretem a barátzónát, mert aki oda tesz, azt előbb-utóbb úgyis meg fogom dugni. Vannak erre utaló jelek bőven, szóval ezt úgy tekintem, mint a leendő szexuális partnereim gyűjteményét. Van úgy, hogy ismerkednem kell ismeretlen lányokkal. Persze, emögött érdek van, mert valamit el akarok érni, és ehhez kell egy nő segítsége. 😄


De kapcsolatot már nem akarok tőle. Ezért nem jó, ha elkezd kötődni hozzám, mert azt úgy értelmezi, hogy csak kihasználtam.


Vágjátok mi a bajom??????

2020. máj. 13. 11:32
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Én bárki ellenkező neművel szívesen elbeszélgetek, ha van közös téma. Viszont ha azt érzem, hogy nyomul, akkor visszakozom. Valószínűleg süt rólad, hogy nem csak simán beszélgetni akarsz. Ezt támasztja alá az is, hogy ezt a kérdést nem az emberek, hanem társkeresés kategóriába írtad ki.
2020. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
#3: Szóval te érdekből hazudsz nőknek, és még nekik van bajuk? Nagy az Isten állatkertje.
2020. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Figyelj csak 5-ös,! Neked semmi közöd ehhez ok? A kérdésre válszolj!


Áfogalmazva: ha szükségem van egy nő segítségére, hogyan közeledjek felé úgy, hogy meglegyen a bizalom, és segítsen a dolgaimban, de ne akarjon tőlem semmit.


Ez a kérdés!!

2020. máj. 13. 11:38
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Te pszichopátiás eset vagy. Ismerkedj úgy, hogy szexpartnert keresel, akkor senki nem akar kötődni hozzád, dughatsz kedvedre.
2020. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6: ennyire senki nem hülye.
2020. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több fiú, férfi barátom van, és egyikük iránt se érzek többet vagy mást, mint ugyanazt a barátságot, mint a barátnőim felé. Lefeküdni pedig pláne nem fekszem le velük, az nálam a komoly kapcsolat velejárója.

Nálad valamit nagyon rosszul kötöttek be, de ajánlok egy roppant egyszerű megoldást: ha szexelni szeretnél, de kötődés nélkül, szedj fel valakit egy egyéjszakás légyottra, vagy menj el egy prostituálthoz.

Ilyen stílussal amúgy kétlem, hogy annyi, de annyi nő vonzódnak hozzád, de ez már más kérdés.

21/L

2020. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Én kifejezetten szeretem a barátzónát, mert aki oda tesz, azt előbb-utóbb úgyis meg fogom dugni."

Ez valószínűleg süt rólad, azért nem akarnak barátkozni sem.

Nekem vannak férfibarátaim, haverjaim, akikkel nem akarok és nem is fogok dugni. Nekik is és nekem is komoly kapcsolatunk van. Persze, nem is az utcán szedtem össze őket a semmiből, hanem - ahogy az 1. írta - közösség, hobbi, egyetem kapcsán találkoztunk és lett baráti viszony. És nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen ilyen nő.

2020. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!