Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez felszínesség lenne? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez felszínesség lenne? A nálam alacsonyabb férfiakra nem tudok potenciális partnerként tekinteni.

Figyelt kérdés

Egyszerűen zavarna az, hogy én vagyok a magasabb, és nem csak magassarkúban hanem mezítláb is.

Nő létemre elég magasra nőttem (175 cm) és elismerem hogy sok jó pasi van 170-175 cm között, de én inkább csak barátként tekintek rájuk.


2016. aug. 22. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát... 188 vagyok, de... Mit is mondjak - ez ha most nem a napi unatkozóember trollkodása, akkor 1.Te dolgod 2.Ha így is van jó lenne nem elharsogni mindennap.
2016. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. Én 174 vagyok és engem is zavarna ha magasabb lenne a barátnőm nálam. Szóval nincs ezzel gond :) 26/F
2016. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
valahol az! én meg a kövér nőket nem tartom potenciális partnernek ennyi
2016. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem trollkérdés, ilyen kérdést itt még nem tettem fel. nem is unatkozom csak kíváncsi vagyok hogy mások is vannak-e így.
2016. aug. 22. 15:08
 5/16 anonim ***** válasza:
196 cm vagyok, nem tudnék egy nálam magasabb nőre többként tekinteni mint barát.
2016. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem felszínesség, hanem ízlés dolga ez is, mint sok egyéb a partner külsejét illetően.

172 cm magas nő vagyok és magassarkúban járok- van, akinek meg ez nem tetszik, nincs ezzel sem semmi gond.


Gyakran nem befolyásolható lényegesen a vonzódás, ízlés, hogy mi tetszik, mi vonz stb.

Te tudod magadról, örülj neki.

Sok olyan férfi van, aki magasabb nálad, válassz közülük :)

2016. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Engem is a magasabb pasik vonzanak !! Persze, ha beleszeretek, nem a centi számít! De alapjában véve a magasabbak a fav. :)
2016. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen normális, én sem járnék magasabbal, viszont amit nem értek, hogy sok magas jó csajnak még az alkalmi kapcsolat sem fér bele, most szex közben nem a teljesítmény számít inkább mint a magasság?

Egy 173 magas pasi.

2016. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen felszínesség, de abban igazuk van a válaszolóknak, hogy jogod van hozzá.
2016. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem felszínesség. Ha normális hangnemben tálalod, akkor semmiképpen. És a stílusodból ítélve te nem az a tipikus #törpékkelnemállokszóba, #180alattipasikkíméljenek szlogenekkel randizgató tinderes/badoo-s r***** vagy. Arról nem tehetsz, hogy én 170-nek születtem és arról sem, hogy te vagy 175. Inkább legyél rá büszke, mert ritka szép látvány egy hosszú combú nő. Akkor lennél felszínes, ha az alacsony pasikhoz barátság szempontjából is másként viszonyulnál, csak, mert alacsony. Ők is emberek, vannak közöttük humorosak/jófejek, mert persze bunkók. Csak sajnos rengeteg nő általánosít és nem egyszer hallottam már, hogy a csaj konkrétan minden alacsonyabb pasit megbélyegzett kisebbségi komplexussal, csak, mert az előző alacsonyabb exe-vel rossz lett a viszonya. A nőknek ezen véleményével is többször szembesültem, hogy "Soha többé alacsony pasival.". Ha te nem ilyen gondolkodású vagy, akkor az respektet érdemel.
2016. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!