Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi internetes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi internetes társkereső oldalon átver valószínűleg mindenkit, köztük engem is, méghozzá nagyon durva módon. Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Idegenek véleményére lennék kíváncsi. Kívülállók véleménye érdekelne , mert itt vagyok az ismerőseimmel körülvéve és egyikünk sem érti az egészet. A sztori röviden annyi, hogy egy ismerkedős - társkereső oldalon írt nekem egy férfi rengeteget, majd csevegni kezdtem vele. Egyedülálló, egyedül élő, és gyermektelenként mutatkozott be.

Idő után kiderült, házas, gyerekei vannak feleséggel él.


Namost én itt azonnal szerettem volna rövidre zárni az egészet, de elkezdett magyarázkodni hogy ő válófélben van éppen, hamarosan elvál majd, megromlott a kapcsolata stb...


Időközben az is kiderült állnéven írogatott nekem, ugyanis egy ismerősöm felismerte régről, együtt dolgoztak, így megtudtam az igazi nevét. A közösségi oldalon szerepel és olyan minden tökéletes típusú minta családként van "beállítva" a profil, közös képek , idill élet stb...

Itt majdnem szívinfarktust kaptam, azok után amiket írt.


( Nekem egy hamis profilról írt a közösségi oldalon, álnéven, nem a sajátján -úgy értem ami az eredeti neki nem azt.használta.)


Teltek a napok már csak nagyon felszínesen válaszoltam neki, próbáltam lekoptatni őt. Tulajdonképpen azért is írtam, kíváncsi voltam meddig képes elmenni a hazugságokkal meddig fog még hazudni. Randira akart hívni állandóan, éjszaka csörgött a telefon rendszeresen, írogatott állandóan.


A barátnőm ráírt kíváncsiságból a társkeresőn és neki is ugyan azt a szerelmes vagyok beléd szöveget adta elő.

Ez lényegében nem érdekes hiszen már rég tudtam csaló.


És a férfi neki is meztelen képeket küldött magáról, úgy ahogy nekem is rengeteget.


Én természetesen nem küldtem magamról soha ilyen jellegű képeket neki, csak az elején pár fotót magamról de semmi intim nincs rajta, mégis azzal hencegett Ő ezeket elmentette már és képernyő felvételeket is készített és tovább küldi a haverjainak. Ezután kértem többször is távolítsa el a képeimet, mindent töröljön ki a telefonjáról rólam.


Nem tette meg, ezután írtam neki akkor én is elmentem az ő meztelen képeit ezen az alapon.


Lényeg a lényeg most ott tartunk hogy megfenyegetett 2 verő emberrel, hogy beszélgetni fognak velem, továbbá ha beszélni merek bárkinek ő azt fogja hazudni visszaéltek az adataival és ellopták a telefonját.


Kérdésem: Ez az ember nem fél?

Egy picit sem? Semmitől?

Ezt komolyan gondolja, ilyen gyerekes hazugsággal bárki hinne neki ha lebuknak?

Hozzáteszem nem, nem fél azóta is ugyanúgy online, a társkereső oldalakon keresi következő "áldozatát" valószínűleg. Komoly kapcsolat reményében regisztrált az oldalon legalább is ez van odaírva neki. Komoly kapcsolatot keres elvileg. Hazugság, átverés mint kiderült.


Namost, nem tudom mit tegyek.

Én nem akarom hogy lányokat és nőket át tudjon verni a jövőben ez bosszant, a tudat hány lányt fog átverni és ez ellen tenni szeretnék valamit. Mit tehetek?


2020. máj. 13. 18:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet. Az is lehet tud róla a felesége csak éppen azt is fenyegeti... Ki tudja... Mindenesetre nagyon bátor, abszolút nem fél használni ezeket az oldalakat még most sem hogy sejtheti revansra számíthat.
2020. máj. 13. 21:08
 12/16 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor nagyon ideges lett hirtelen amikor közöltem én is lementem a képeket.
2020. máj. 13. 21:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért vagnek vissza azzal hogy elküldöm a feleségenek mert mint írtam neki ez lenne a legnagyobb tökön rúgás. Az asszony meg kirakna valószínűleg és így már nem tudna mást atverni mert nincs mivel. Nem hiszem hogy őt is fenyegeti, szerintem ez csak egy szánalmas kis görcs akinek csak a szája jár.
2020. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy bosszúálló tipus, de tuti kitálalnék a feleségének, csak hogy tisztában legyen vele, milyen "príma" pasival osztja meg az életét. Sőt, továbbmegyek: csinálnék egy kamu fészprofilt és onnan tölteném fel az összes mocsokságát az üzenőfalára, az ilyen görények simán megérdemlik. Igen, a fenyegetését is, lássa mindenki, milyen "tökös legény", hogy egy nőt megveretéssel fenyeget (ami szerintem kamu, valszeg leszedett egy random képet valami oldalról két kigyúrt csókáról). Emellett tényleg jelentsd a társkeresőn is, csatold mellé az igazi profilját.
2020. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi megfogadtam a tanácsod mert hasznosnak találtam, de sajnos pórul jártam, nem jött be. Letagadta az egészet hogy valaki az ő nevében regisztrált...
2020. jún. 24. 21:20
 16/16 A kérdező kommentje:
Azt hazudta hogy valaki az ő nevében regisztrált. Mindent tagad.
2020. jún. 24. 21:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!