Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi internetes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi internetes társkereső oldalon átver valószínűleg mindenkit, köztük engem is, méghozzá nagyon durva módon. Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Idegenek véleményére lennék kíváncsi. Kívülállók véleménye érdekelne , mert itt vagyok az ismerőseimmel körülvéve és egyikünk sem érti az egészet. A sztori röviden annyi, hogy egy ismerkedős - társkereső oldalon írt nekem egy férfi rengeteget, majd csevegni kezdtem vele. Egyedülálló, egyedül élő, és gyermektelenként mutatkozott be.

Idő után kiderült, házas, gyerekei vannak feleséggel él.


Namost én itt azonnal szerettem volna rövidre zárni az egészet, de elkezdett magyarázkodni hogy ő válófélben van éppen, hamarosan elvál majd, megromlott a kapcsolata stb...


Időközben az is kiderült állnéven írogatott nekem, ugyanis egy ismerősöm felismerte régről, együtt dolgoztak, így megtudtam az igazi nevét. A közösségi oldalon szerepel és olyan minden tökéletes típusú minta családként van "beállítva" a profil, közös képek , idill élet stb...

Itt majdnem szívinfarktust kaptam, azok után amiket írt.


( Nekem egy hamis profilról írt a közösségi oldalon, álnéven, nem a sajátján -úgy értem ami az eredeti neki nem azt.használta.)


Teltek a napok már csak nagyon felszínesen válaszoltam neki, próbáltam lekoptatni őt. Tulajdonképpen azért is írtam, kíváncsi voltam meddig képes elmenni a hazugságokkal meddig fog még hazudni. Randira akart hívni állandóan, éjszaka csörgött a telefon rendszeresen, írogatott állandóan.


A barátnőm ráírt kíváncsiságból a társkeresőn és neki is ugyan azt a szerelmes vagyok beléd szöveget adta elő.

Ez lényegében nem érdekes hiszen már rég tudtam csaló.


És a férfi neki is meztelen képeket küldött magáról, úgy ahogy nekem is rengeteget.


Én természetesen nem küldtem magamról soha ilyen jellegű képeket neki, csak az elején pár fotót magamról de semmi intim nincs rajta, mégis azzal hencegett Ő ezeket elmentette már és képernyő felvételeket is készített és tovább küldi a haverjainak. Ezután kértem többször is távolítsa el a képeimet, mindent töröljön ki a telefonjáról rólam.


Nem tette meg, ezután írtam neki akkor én is elmentem az ő meztelen képeit ezen az alapon.


Lényeg a lényeg most ott tartunk hogy megfenyegetett 2 verő emberrel, hogy beszélgetni fognak velem, továbbá ha beszélni merek bárkinek ő azt fogja hazudni visszaéltek az adataival és ellopták a telefonját.


Kérdésem: Ez az ember nem fél?

Egy picit sem? Semmitől?

Ezt komolyan gondolja, ilyen gyerekes hazugsággal bárki hinne neki ha lebuknak?

Hozzáteszem nem, nem fél azóta is ugyanúgy online, a társkereső oldalakon keresi következő "áldozatát" valószínűleg. Komoly kapcsolat reményében regisztrált az oldalon legalább is ez van odaírva neki. Komoly kapcsolatot keres elvileg. Hazugság, átverés mint kiderült.


Namost, nem tudom mit tegyek.

Én nem akarom hogy lányokat és nőket át tudjon verni a jövőben ez bosszant, a tudat hány lányt fog átverni és ez ellen tenni szeretnék valamit. Mit tehetek?


2020. máj. 13. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden oldalon ahol regisztrál az ember, moderátorok vannak. Éehet nekik írni, csatolva a fenyegetőzéseit, a csalásait, és leírni, hogy ez a férfi csaló. Azonnal kifogják zárni.

El lehet menni a rendőrségre is, hogy megfenyegettek. Lehet nem foglalkoznak veled, de az is lehet, hogy többen feljelentették, és jól jön egy újabb feljelentés, mert minél többen feljelentik, annál hamarabb mehet a bíróságra az ügy.


Az meg, hogy képet küldtél magadról, mindegy milyen képet, a legnagyobb butaság volt.

2020. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináld amit az első írt! Nehogy megijedj tőle!
2020. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyfolytában volt egy olyan érzésem hogy valami nem stimmel vele. A hazugságok kiderülése után világossá vált, hogy nem normális. De, azon megdöbbentem amikor képet küldött nekem egy körülbelül 2 méter magas emberről köntösben, tornaterem látszik ( valószínűleg valami küzdősportot űznek) mellette egy jóval alacsonyabb fickóval a képen, mellé írta ők fognak megtalálni engem és "elbeszélgetnek" velem majd. Ezek az "ő emberei" azt írta.


Minden ismerősöm ki van bukva, hogy lehet valaki ennyire undorító aki képes egy 50 kilós nőt megfenyegettetni 2 kigyúrt fickóval. És szerintem is ez mindennek a legalja, erre nincsenek szavak. De én azt gyanítom másokkal is ezt fogja majd tenni valószínűleg miután kihasználta esetleg őket... Ez ellen szeretnék tenni valamit de nem tudom mit.

2020. máj. 13. 18:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, szolsz moderatoroknak, rendorsegen bejelented hogy megfenyegettek es ezek utan rad van bizva hogy szolsz-e a felesegenek. Ha nekiall pattigni akkor lehet jelezni hogy rendorsegen bejelentetted es ha barmi tortenik veled tudjak kit keressenek. Meg ha nem is foglalkoznak vele komolyan ha alairsz egy jegyzokonyvet az latszik annak nyoma van.
2020. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szépen elkuldenek mindent a feleségenek. Az üzeneteket, hazudozast, képeket, fenyegetest. Ennél nagyobb tökön rugast nem tudsz neki adni. A fenyegeteset meg el ne hidd.
2020. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal pl. a társkeresőkön kikötés, hogy ha hamis személyazonossággal regisztrál valaki, az büntethető. Szerintem büntetőjogilag is, főleg azok után, hogy zsarolt és fenyegetőzött. Az ilyet simán fel tudod jelenteni a rendőrségen, bizonyítékként meg ott vannak a korábbi üzenetei.
2020. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok okoskodni, a további lépéseket már leírták előttem, csak a véleményem írnám le.

Ott rontottad el , hogy mikor kiderültek a dolgok , te még adtad alá a lovat hogy meddig képes elmenni. Magad hoztad ebbe a helyzetbe sajnos. Társkeresőn lehet a személyeket tiltani, facebookon szintén lehet, telefonszámot szintén lehet...

Ez lett volna a megoldás, hogy mindenhol tiltod, és semmiféle megkeresésre sem reagálsz.

Sőtt már ott hibázik a dolog hogy a meztelen képei után még szóbaálltál vele...

2020. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sok bizonyítékod van ahhoz, hogy rendőrségi feljelentést tegyél! Fenyegetés miatt.
2020. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Haha ez elég röhejes volt.

Ha már ennyi időt szándékozol ilyen semmitérő férfiak életével foglalkozásba ölni, akkor ajánlom a kamuprofilt személyes használatra. Szerintem egyértelmű, hogy mit és hová kell küldeni.

2020. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a felesége,miért írnák neki? Mi hasznom származna abból? Ott előbb utóbb úgyis lebukik valószínűleg, hacsak már nem leis bukott, és azért olyan bátor hogy továbbra is társkeresőket használ, lehet még azt is fenyegeti mármint a feleségét.

Engem az érdekelne hogy más nőket és lányokat ne tudjon átverni és kihasználni stb...

Írtam már az oldalnak köszönöm a válaszokat, de ezidáig nem vaszoltak semmit sem sajnos.

2020. máj. 13. 21:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!