Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év korkülönbséggel meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbséggel meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.

Hanem a baratnőmről. Barátnőm annyi idős mint én 20, osztálytársam volt. Lett egy 39 éves férfi az életében. A szülei, barátai, én is és még jó pár ember próbálta elmagyarázni neki, hogy ez így nem normális és csak kihasználja. De nem érti meg. Mintha átfutna az agyán az információ. Pedig mindenki jót akar neki.


A barátnőm nem bízik a férfiban, mindig kételkedik benne, hogy mikor csalhatja meg. A férfi szintén nem bízik benne, állítólag régen nagy Casanova volt. Barátnőm annyit mondott tegnap, hogy már tervezik hogy örökbefogadnak egy kiskutyát, a férfi állandóan azt akarja hogy költözzön hozzá, elakarja venni feleségül és gyereket akar. Mindig ezen vitatkoznak mert barátnőm ezeket nem akarja.


A férfi mindig hazudik neki, átveri. Én már nem beszélek a barátnőmmel, mert azt mondta jól érzi magát vele és lehet az egzisztenciája tetszik neki benne. Közben mellette egy 22 éves sráccal is írogat, találkozgat is, mint kiderült a srác is mondta hogy biztos csak kihasználja.


Ti megértetnétek vele hogy hagyja, vagy néznétek ahogy majd egy hatalmasat csalódik?



2020. máj. 14. 07:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a barátnőmmel azt nem tudom megértetni hogy a férfi kihasznalja a fiatalsága miatt.

Mindig azzal jön, hogy akkor miért vannak már fél éve együtt

2020. máj. 14. 07:55
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz ilyen, meg olyan példa is, meg olyan komment is, hogy ne avatkozz bele.

Egy volt osztálytársnőm pont ilyen felállásban volt, a fickó szinte rögtön felcsinálta, lett gyerek, de 10 év múlva elváltak. Azt, hogy ez így lesz, mindenki sejtette rajta kívül.

2020. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nem tudsz beleszólni, az ő döntése, majd ő is fog szenvedni, mert láthatóan nem igazán működik a kapcsolata. De majd rájön. Ha a pasija ellen beszélsz, akkor csak ellenállást vált ki, és csak azért is bennemarad. Engedd, hogy tapaaztaljon, majd egyszer megbeszélitek a tanulságokat.
2020. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elmondtad Neki a véleményedet, elmondták a családtagjai, és mindenki, aki körülötte van ,ezt írtad.

Valahol Neki is kell látni,hogy mennyire működik vagy nem működik a kapcsolat, vannak-e közös terveik,a lényeges kérdésekben mennyire gondolkodnak azonosan.


Én a helyedben nem ragoznám ezt tovább, egy szót nem ejtenék Neki erről a jövőben. De nem számolnám fel a barátságot azért mert nem hallgat Rád.Az élet majd eldönti,hiszen ahogy írod hiába mond bárki bármit, a barátnődnek kell mindent átélni.

Az is lehet,hogy összerázódnak és működik, de az is - és erre nagyobb esély van-,hogy egy idő után lecseng a kapcsolat és szakítanak.

De a jövőjük az Ő döntésük.

2020. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már 2x szakítottak de a barátnőm mindig visszament hozzá.
2020. máj. 14. 08:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokféleképpen kijöhetnek ebből a dologból, de szerintem ha nincs olyan kapocs, ami összetarthatná őket (mondjuk a fickó tehetős, a nő meg mindent eltűr a jólét érdekében), akkor előbb-utóbb vége lesz ennek. Ha csak abba gondolunk bele, hogy ha 20 év múlva is együtt lesznek, a barátnőd még csak 40 lesz, a férfi 60. A férfinak jó eséllyel lesznek ilyen-olyan testi problémái, egy 40 éves nő meg valószínűleg nem arra vágyik, hogy munka mellett esetleg ápolgasson valakit. Ráadásul az is lehet, hogy egy 60 évesnek már nem olyan lesz a szexuális igénye, mint egy 40 évesnek. Szóval szerintem a legtöbb ilyen kapcsolat nem éli túl az időt, bár nekem is van olyan ismerősöm, aki a lánya egyik barátnőjével állt össze, és már viszonylag hosszú ideje együtt vannak, de hogy náluk is mit fog hozni a jövő, az kérdéses.
2020. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga úgy elrontani az életét, ahogyan szeretné. Ha a barátnődet ezek után semmi sem győzi meg arról, hogy valószínűleg nagy hülyeséget csinál, akkor más sem fog tudni rajta segíteni. Nem bíznak egymásban, eltérő a jövőképük, és a barátnőd egy se veled, se nélküled típusú "kapcsolat" mellett egy vele egyidős sráccal is kavar, nos, számomra úgy tűnik, hogy azért a barátnőd is megéri a pénzét, és őszintén megmondom, hogy én messziről kerülöm az ilyeneket.
2020. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem sokaig.
2020. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat korkülönbség nélkül is elég vacaknak néz ki. Nem bíznak egymásban, eltérnek a céljaik stb. Ha egyidősek lennének sem jósolnék nekik sokat, de így....

Azonban ő döntése, nem szólhatsz bele.

2020. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

6-s es mi van ha a 40 eves nonek lesznek testi problemai es mi van ha neki nem lesz igenye a szexkre. Egy 60 eves ferfi kevesbe oreg mint egy 40 eves no, mindketo az elete hanyatlo fazisaban jar de a no elorebb meg akkor is ha kronologiailag fiatalabb, nezd meg a 40 koruli noket, 90%-a lepukkant, elhizott, igenytelen, a 60 eves ferfiak koreben ez az arany alacsonyabb.

Most lehet lepontoz i.

2020. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!