Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hobbit mennyire veszik figyelembe a nők társkeresésnél? Félek, hogy a hobbim miatt gyerekeknek fognak tartani a nők.

Figyelt kérdés

Az egyik hobbim az írás. Szeretek írni magáért az írásért. Főleg fantasy, scifi vagy horror műfajban. De jelent már pályázat során mesém gyerekfolyóiratba. Kicsit tartok tőle, hogy gyerekesnek fognak tartani a nők mert meséket is írtam.

Persze van más hobbim is de mondjuk azok se sokkal maszkulinabbak.

F/26



2020. máj. 14. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy én is írok, nálam hatalmas előny lenne.

Szerintem mindig vonzó, ha valaki szenvedélyes valamilyen művészet irányába.

2020. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párom, de ha szingli lennék, akkor ez tetszene. Mondjuk nekem a rajzolás a hobbim.
2020. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én párom hagyományőrző... nappal katonaruhában masíroznak, esténként bambára issza magát a társaság. Másnap ugyanez.

A te hobbidban legalább nem pusztulnak az agysejtjeid :)


Figyi, a lényeg, ha valakit a hobbid riaszt el, akkor az inkább menjen is.

2020. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A hobbi nekem minimálisan fontos. Az nem zavar, ha vannak olyan hobbijai, amik engem nem érdekelnek vagy nem űzöm őket - az zavar, ha egyáltalán nincs közös hobbink vagy nem tudunk minőségi időt együtt tölteni miatta (pl. minden szabad pillanatában kockul, focit néz, bulizik, szereli a járgányt... lehet bármi, ha rám nincs ideje), vagy ha az elveimmel ellenkezik. Pl. olyannal, aki hobbiból vadászik vagy hányásig piálva bulizik, nem tudnék mit kezdeni.


Én is írkáltam régebben, csak sztem nincs hozzá tehetségem. Engem pl. nem zavarna, hogy akivel épp ismerkedem, mesét ír, sőt. Szerintem ez egy nagyon nemes és fontos dolog, hogy minőségi írásokat olvassanak a lurkók is. És alapvetően nem veszett ki belőlem a gyermek. Biztos vannak olyan nők is, akik olyan hű, de felnőttnek gondolják magukat, és nekik ciki, de akkor nem rájuk kell hajtani,..

2020. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!