Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők tömegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők tömegesen azt, hogy hazudozással hülyítsék őket a férfiak?

Figyelt kérdés

Kinek jó ez egyáltalán?

A regényeket is ezért szeretik, szeretjük?

Éhezzük mindannyian a meséket?

A nők jobban szeretik hallgatni a mesét, a férfiak meg jobban szeretnek meséket kitalálni és elmondani, hogy ezáltal megkaphassák a nőt? Nem nagyon gyerekes viselkedés ez?



máj. 11. 08:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
19%
A nők a drámát szeretik, ha zajlik az élet. Ha igazat mondasz, az nekik unalmas.
máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni szerintem. De amire talán gondolsz, az nem feltétlen a hazudozás, hanem a műsor, a szórakoztatás. :)

Van egy könyv, ami azzal foglalkozik, hogy a nőkben mennyivel több impulzus zajlik, mint a férfiakban, és mennyivel több dolgot megélnek, kibeszélnek, vagy akár igénylik ezeket hallgatni.

A környezetemben látok olyan nőt is, aki sokkal visszafogottabb ilyen téren, és nem a lenyűgözést várja, hanem hogy reálisan megismerjék egymást. Mindenre van példa, és ellenpélda.

máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
10%
Szórakoztatni kell őket non-stop. Ha nem történik semmi az nekik unalmas akkor a pasi.
máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#1 Ebben van valami.

Nekem is akkor tűnt a barátnőm a legboldogabbnak, amikor kórházba kerültem súlyos betegséggel hosszú napokra. Amikor vele történt ilyesmi, akkor én aggódtam érte.

máj. 11. 09:20
 5/45 anonim ***** válasza:
46%

Rossz a kérdés.

Inkább az a helyzet, hogy a férfiak kihaltak, most már csak pasik vannak. Rövid ideig elő tudják adni, hogy olyanok, akire egy nő vágyik, akit érdemes szeretni, aki nem ver át, nem csal meg, nem fog kihasználni. De ez csak hazugság, hogy megkapják a puncit, aztán kiderül, hogy nem érdemelnek szerelmet, nem jók semmire, csak átvernek, megcsalnak, kihasználnak mindenkit.

Aztán a nők idővel kiokosodnak és belátják, hogy jobb nekik egyedül. Legalább nem bánt senki.

máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek. Én nem szeretem a hülyítéseket,azt várom el hogy őszinte legyen a másik
máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

A nők inkább azt szeretnék hogy tényleg legyenek sokatokban érzelmi mélységek, empátia, önzetlenség, őszinte szeretetre való képesség stb.

Magát az erényt hiányolják, nem a becsapást, érted...

Azt szeretnék hogy meglegyen benned valami olyasmi, ami nincs, és sosem volt, és nem is lesz, és max hazugsággal tudod tettetni, hogy megvan.


ikszdé

máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Barito ***** válasza:

A kérdés tudatalanságból ered.



1 - a nők nem várják el

2 - az kell nekik akihez vonzódnak, annak dumájától függetlenül

máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#2 Szóval a nők jobban szeretik a cirkuszt, a nyüzsit? :-) A kivételek, meg erősítik a szabályt, vagy egyre több a maszkulin tulajdonságokkal rendelkező nő?


#5 Ilyen rosszak a tapasztalataid a férfiakkal kapcsolatban? Jobban szereted spermadonor-katalógus lapjairól kiválasztani a születendő tündi-bündi, kis zabálnivaló kisbabád apukáját?

máj. 11. 09:41
 10/45 Barito ***** válasza:
23%

Az ötös ott téved/hazudik, hogy arra keni a dolgot amit előadott.



Számtalan esetről tudok (sajnos én is szereplője voltam nem egynek) amikor a nő olyan férfival találkozott, aki a 100-as listájából minden pontnak megfelelt, de mégis elutasította, mert NEM VOLT JÓKÉPŰ az adott illető.


A listás baromságaik úgy hazugságok, ahogy vannak.

máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!