Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok közvetlen, beszédes, rámenős akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátaim sem voltak soha. Barátnőm sem még, de szeretnék nagyon, de nem nagyon van hol lehetsőgem ismerkedni, meg nem is vagyok az a típus aki sikeres a lányoknál.

Ha ilyen vagyok akkor sosem fogok egy lányt sem találni?

Nem azt akarom hogy sok barátnőm legyen életem során, ha nem azt hogy egy vagy csak néhány de velük tartós kapcsolat legyen.


2020. máj. 14. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod. Sajnos azt a nőt még nem találták ki, aki a szobád ajtaján kopogtat.

Társaságba kell járni, barátkozni fiúkkal és lányokkal egyaránt, aztán majd idővel lesznek lehetőségeid.

Rámenősnek nem kell lenni, de nyitottnak igen.

2020. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évtized és már nagyon élethű szexrobotok lesznek, szóval az erős kifejezés, hogy sosem, csak addig várnod kell sajnos. Addig gyűjts rájuk.
2020. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy annyiszor láttam már ezt a kérdést. Annyiszor olvastam már ugyanazokat a kommenteket, de még mindig összeszorul a szívem, mert én is ilyen vagyok. Vagyis voltam. Vagyis inkább félúton vagyok. Eleinte én is vártam, hogy majd rám írjon, felhívjon, kopogtasson az ajtómon. De sajnos nem léteznek ilyen nők. Nagyon introvertált voltam és kb sehova nem mentem el. Volt egy szűk baráti köröm, akik még mindig a legjobb barátaim (a keménymag). De mióta sikeresen rábeszéltek arra, hogy néha menjek el velük valahova, azóta kinyílt a világ előttem. Valami elpattant bennem. (Persze azóta minden hétvégén valahol vagyok, de nem otthon, ha van rá lehetőség) Azóta voltak randijaim is. Igaz, nem sok sikerrel, mert még csak tanulgatom ezt a "szakmát", de már legalább volt ilyen is. Szóval a lényeg az, hogy nem a külső számít. Nyilván igényesnek kell lenned, mert a blahai csövesekkel senki nem szeretne randizni. Az a lényeg, hogy járkálj el valahova. Még ha nincs is kivel. Amint lecseng ez a vírusos dolog menj el szórakozóhelyre. Igyál valamit, élvezd. Ne feltétlenül csak a nőkre koncentrálj. Volt, hogy egy szórakozóhelyen véletlen kilöktem egy srácnak a kezéből a sört és hát én jó fej voltam és vettem neki egyet. Elkezdtünk dumálni kb 10 percet. Aztán odajöttek a barátai. Voltak közötte jü nők is. és hát ott már nem kellett azzal a problémával számolnom, hogy hogyan kezdjek el velük beszélgetni.

Szóval. Mozdulj ki! Nézz körbe a világban és találni fogsz valakit.

2020. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!