Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, akit levesz a lábáról egy olyan lány, aki beszédes, kedves, közvetlen?

Figyelt kérdés
Néhány éve dolgoztam együtt egy ilyen lánnyal,4 évvel volt fiatalabb nálam és szerettem.Ő is szeretett,csak volt valakije,így csak barátok lehettünk
2018. jan. 5. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Sry nálam a hallgatag, mufurc, közvetett csajszik a nyerők :SS
2018. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A "kedves" és a "közvetlen" tényleg nyerő, de a "beszédes" lehet negatív is, ha be nem áll a szája, sokat beszél, de keveset mond, az őrületbe kerget a szófosásával. Ettől a típustól sok férfi fogja menekülőre.
2018. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,a visszafogott csajok között is vannak jók.Nekem volt is régen egy olyan barátnőm,nem volt beszédes,viszont jólelkű volt.Szerettem.
2018. jan. 5. 23:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a lány akivel együtt dolgoztam nem olyan volt,hogy be nem állt a szája,de ha belelendült nagyon sokat tudott beszélni
2018. jan. 5. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően igen, de a beszédes tényleg lehet sok is. ÉS sokféleképpen lehet valaki beszédes. Amikor csak nézek perceken keresztül és nagyon nem érdekel, amit mesél... volt már ilyen. :D


Volt olyan is aki nem beszélt sokat, de amit mondott annak súlya volt. És amikor nem beszéltünk csak percenként egy-két szót, akkor is mintha sokkal nagyobb kapocs lett volna köztünk, mint egyébként egy olyannal aki fossa a szót.

2018. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Csaba! Köszönöm a kérdésed, igen, engem is levesz a levesz a lábamról egy olyan lány :)
2018. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom,hogy azok a lányok akik sokat beszélnek,azok rendesek is.Legalábbis azok a lányok,akiket én ismertem és sokat beszéltek,rendesek is voltak
2018. jan. 5. 23:21
 8/14 A kérdező kommentje:
És jó volt azzal a lánnyal együtt dolgozni,nem unatkoztunk és gyorsan elrepült a munkaidő:)
2018. jan. 5. 23:32
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
azok a lanyok akik sokat beszelnek be is kapjak. en csak ennyit tudok
2018. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Beszél, beszél, de a fele sem igaz :/
2018. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!