Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más olyan férfi, aki szintén azért is van egyedül, mert pl nem tud 3 havonta 150 ezer ft-ot elkülöníteni (pl 200 ból megvan, de javarészt a férfinak kell mindig állnia) arra, hogy külföldre mehessen az adott nővel?

Figyelt kérdés
Tehát pl azt az összeget megspórolná egy új laptopra, valami bútorra, mosógépre, stb. Nekem az ismeretséi körömből a nők 3-4 havonta mennek a párjukkal külföldre. Évente kb 4 külföldi képet látok facebookon náluk. Tavasszal pl egy kis spanyol kép, nyáron egy kis horvát-görög-olasz-portugál mix, őszel egy kis London vagy Párizs, Prága, Amszterdam stb. Télen síelés Ausztriában, Franciában, Észak-Olaszországban, Lengyelországban, stb. Persze ezek csak példák (főleg ilyesmit látok), de van aki Thaiföldre, Usára esküszik, vagy Skandináviára. Ezt 10 ből 8-9 ismerős nőnél megfigyeltem az elmúlt években. Van itt olyan, akinek ez nem megy és ezért IS van egyedül? Mert manapság ezek alap dolgok. Akkor is ha a nő beszáll valamennyivel, de én olyanról nem tudok, hogy fifty-fifty, 75-25% inkább sok esetben.

2020. máj. 17. 08:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, mi felénk a nők állják a saját utazásukat.

Az országban nem keresnek annyit a pasik, hogy évente többször fizessek más nyaralását is.


Mi az a hülyeség, hogy alaodolgok?

Honnan tudod, ki mennyit fizetett bele?

2020. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem ezért vagy egyedül.
2020. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ismerek jónéhány párt, a férfitagok mondták, hogy javarészt ők tesznek bele.
2020. máj. 17. 08:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki a Balcsira megy apartmanba a 15 eves Opellel, azt nem mutogatjak.


Amugy mifele ismeroseid vannak? Nekem nagyon sok van, de 2-3, aki meno helyekre megy, de ok alapbol penzesek.


Nem ez az atlag.

2020. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is látok néha ilyeneket, és ismerek én is olyan párt, ahol ezt főleg a férfi fizeti. Van ilyen, persze.

Mi például évente egyszer nyaralunk, belföldön, szép kártyával. 2 éve van autónk (17 éves), előtte tömegközlekedéssel/oszkárral mentünk. De sosem tettünk fel facebookra képet, mint ahogy az sem reklámozza, akinek még ennyire sem futja.

Mikor megismertem a férjemet, havi 10 ezret is nehezen tudott félretenni, szóval nem, neked nem ezért nincs párod. Nagy baj van, ha azt hiszed, ez az oka.

2020. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"a férfitagok mondták"


Tuloztak vagy csak felvni akartak.

Tudod mennyi az átlag fizu az országban?

Esetleg neked gazdag vállalkozó ismeroseid vannak? Akar esetleg elhiszem, de nem kell am mindent elhinni, amit mások mondanak.

2020. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer ismerkedtem a neten egy nővel, kiderült, épp szakítófélben volt a jóval idősebb pasijával, de a nő már ott keresgélt a társkeresőn....én beleakadtam, közölte a nő, azért még elmegy a párjával Thaiföldre nyaralni, aztán fogja dobni...

És komolyan ő volt felháborodva, amiért én kiakadtam ezen.

Mondta hogy mit nem értek meg ezen, hiszen ő még nem járt Thaiföldön, én nem ezt csinálnám?

Mondtam, hogy nem.

2020. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudok félretenni 3 havonta 150 ezer forintot, de nem jönnék össze olyan nővel, akinek ilyen elvárásai vannak.
2020. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sima átlag diplomás, 25-40 éves ismerőseim vannak főleg.
2020. máj. 17. 09:46
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Hazudnak
2020. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!