Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 30-as férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30-as férfi, mint én, aki már elfogadta, hogy, , ma is vagy holnap is" felesleges bepróbálkozni a nőknél, akkor is ha jó napotok van, mert úgyis aznap este is egyedül alszotok el?

Figyelt kérdés
Milyen nektek ez a monotnitás, hogy csak a munka, aztán délutánonként és este meg csak az egyedüllét? Nem rossz érzés? Vagy már jól viselitek?
2020. ápr. 28. 11:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%

"Vagy már jól viselitek?"



Mivel már huszonévesen az egyetemen rájöttem hogy ez a sorsom így egész szépen megszoktam. Ha 20 évesen egyetemistaként a kutyának se kellettem most már ugyan lassan 20 évvel később kinek kellenék.

Senkinek.

De 20 éve se kellettem senkinek, sőt kamaszként se.

Ez van.

2020. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De azt hallom a csapból is, hogy 40 hez közel csődör lesz egy pasi. Akkor neked még nem jött el a,,fényerőd"?
2020. ápr. 28. 12:04
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Így élem egész életemet. Tulajdonképpen undorodom is a nőktől, de inkább csak a fehér nőktől.. se személyiségben, se testileg nem elfogadhatók nekem. Ezen felül nehezen kezdeményezek, ez is egy ok
2020. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Nyomorékok:D
2020. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Inkább legyél egyedül mint valami idiótával kényszerből mert a társadalom ezt várja el én is bele fáradtam ebbe inkább élek más szenvedélyemnek kötetlenül. Meg kell nézni mennyi férfi boldog a házasságában csak kényszerből élnek egymással inkább leszek egyedül mint leláncolva
2020. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan nem 30-as vagyok, hanem 49, túl három házasságon. Három éve élek tökegyedül, és nem rossz. Heti 3x edzek, hétvégén tekerek, közösségbe járok és kincsként őrzöm egyedülállóságomat.

Már sokkal jobban tisztelem, értékelem és szeretem magam annál, mintsem, hogy kapcsolatom lehessen.

Nem, nem vagyok lúzer, van megjelenésem, értelmes jövedelmem, ingatlanom, stb., szóval jelentkezők is volnának, csak nem akarok nőt az életembe.

Az egyedüllét számomra igazi megváltás, csak jó oldalát ismertem meg eddig.

2020. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Csak az vigasztal, hogy pénzem annyi van, mint a szemét. :( :D

Amúgy dolgozok, fáradtan hazamegyek, eszek, kiverem, alszom. Korán kelek, későn érek haza az ingázás miatt, ezért más elfoglaltságot nem tudok beiktatni, amikor dolgozom. Szabadnapjaimat viszont próbálom tartalmasan eltölteni. Mikor hogy. Képzés, önfejlesztés, hobbi. Ne érezzem azt, hogy haszontalanul telt el az időm. Nő mellett ezekre nem jutna idő, mert foglalkozni kellene vele non-stop. Ha nem foglalkozol vele másfelé pucsít nyomja a pitsát.

2020. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom a legtöbben itt boldogok és évlezik a szingli életformát.
2020. ápr. 28. 12:49
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Majd nézd meg ugyanezeket a párokat x év múlva. Mennyire boldogok. Nem minden a facebookra történő kaja kiposztolás,meg a nyaraláson ellőtt 1-2 fotó. A negatív dolgokat úgy sem látod. Nem mutatják! Miért néztem irigyelve azokat a srácokat akik egyedül vannak amikor én kapcsolatban voltam? Mindig az kell ami nincs, de a szabadságot semmi nem überelheti. A másik nagyon fontos dolog, hogy annyi pénzem van, mint a gheci amit nem kell megosztanom senkivel. :)
2020. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nőként megkérdezném, hogy a kérdésben említett dolog költői túlzás, vagy tényleg azt várod, hogy ha valakivel valami elkezd alakulni, akkor aznap, ahogy rád mosolyog, szexeljetek is?
2020. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!