Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a társkeresés csak rosszabb hangulatot eredményez?

Figyelt kérdés
Általában egyedül élek és akárhányszor ismerkedni kezdek mindig inkább romlik a hangulatom, mintsem javulna. Engem inkább frusztrál, hogy mindig minden nő csak elégedetlenkedik velem. Soha semmire nem tudják azt mondani, hogy ez így jó és tetszik. Kezdem azt látni, hogy inkább egyedül jobb élni, sokkal kevésbé vagyok feszült, mint már az ismerkedés alatt.
2020. máj. 17. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert túl komolyan veszed .Tàrskeresőztem 1évet. Mit ne mondjak egy párszor felidegesìtettek, volt olyan ,hogy köszönés helyett azt kérdezték szeretem e az anàlt . De rànyomtam a törlésre és kerestem tovább. Utána ott ismertem meg a férjem .Sztem nem kell ennyire komolyan venni ,ha valakinek nem felelsz meg lapozz ,elég sokan vannak a tàrskeresőn .
2020. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert görcsös vagy. Érezd jól magad, legyél felszabadult sok nőnek ez kifejezetten imponáló. Hidd el tapasztalat!
2020. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!