Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hány éves kortól számít egy nő (átlagosan) már öregedő, "kifutott széria", úgymond értékvesztett nőnek?

Figyelt kérdés
Mármint, amikor már nincs akkora verseny értük, hanem csak annyira értékeli őket a társadalom, amennyit valójában érnek.

2020. máj. 18. 20:23
A kérdező szavazást indított:
22-25 évesen
25-28 évesen
28-32 évesen
32-35 évesen
35-40 évesen
40 fölött
42 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem korfüggő. 60 éves nőt is ismerek akiért ölnének a pasik pedig abszolút nem néz ki fiatalabbnak a koránál. Valakiben vagy megvan a plussz vagy nincs. Akiben nincs meg az 20 évesen se talál olyan férfit aki tűzbe megy érte.
2020. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Én 40 fölötti nő vagyok, és nem érzem magam értékvesztettnek, mivel boldog kapcsolatban élek. A társadalom pedig a viselkedésem, és nem a korom alapján ítél meg. A férjem, a barátaim, a munkatársaim, a környezetem szeretnek, és nekem ez számít. Hogy egy 20 éves lúzer szűzfiú kifutott szériának tart, azért csak őt sajnálom.
2020. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
10%

#1


Szép mese volt.


Vagy csak egy rakás elcseszett gerontofil.

2020. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Ez kinézet,és nem korfüggő,de ezt sosem fogják megérteni az itteni hülye gyerekek.
2020. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Az itteni hülye gyerekeknek nő helyett az okoz kéjes mamort, hogy azt hiszik, hogy a nők X éves kor felett majd ellássák magukat. Tiszta rosszindulat. De hát ilyenek ezek a "rendes fiúk".
2020. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
A válaszok hasonlók. Én is 40+os nő vagyok, és még véletlenül se érzem úgy,hogy ne lenne bármire esélyem. Akár tartós, akár alkalmi kapcsolatra, akár korban hasonló, akár jóval fiatalabb pasival. És ezt érzem a munka terén is. Van tapasztalatom, megfelelő egzisztenciám, otthonom, nem versengek semmiért.Nem is találtam megfelelő választ a szavazásnál.
2020. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, mi ezeknek a kérdéseknek a lényege. Mármint értem, hogy a rövidtávú az az, hogy felszárítsa a kérdező könnyeit, de ha elfogadjuk, hogy 30 felett a nőknek semmi esélye, akkor tulajdonképpen arra buzdítanak az ilyen kérdések, hogy gyerünk csajok, minél több jópasival jöjjünk össze, amíg lehet. Ignoráljuk a rondákat.
2020. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a férfi válaszolók közül mindenki tudna mondani néhány 40 feletti nőt a saját ismerősi köréből is, akik a "simán vállalható" kategóriába tartoznak, de olyan 20-25 éves csajt is, aki már fiatalon elhagyta magát és "bottal sem".


Ahogy a kocsiknál mondják: ÁLLAPOTOT veszünk, nem kilométert vagy kort. És ha már itt tartunk. Kérdező, ha férfiként már fiatalon "szériahibás" vagy, akkor idősebb korban is az leszel egy komolyabb szerviz nélkül...

2020. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy ritka bunkó, tahó kérdés és teljesen degradáló mind a nők mind a normális férfiak számára. Hogy lehetne már az korfüggő, hogy valaki "értéktelen és kifutott széria"... te beteg vagy ember, sürgősen kezeltesd magad!
2020. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%
Kár hogy a válaszok között nincs "gyökér a kérdező" opció, valószínűleg több szavazat érkezne ;)
2020. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!