Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik BMW szériák "menők"...

Melyik BMW szériák "menők" Magyarországon a fiatalok körében? Melyikkel lehet "menőzni"?

Figyelt kérdés

Mindig mesélik nekem, hogy van egy ismerősök, akiknek mit tudom én melyik 3as, 5ös, 1es BMWje van. És kimennek vele beton placcra driftelni, meg gumit égetni, meg 100 al szoktak menni éjszaka vele... És milyen nagy szám.

És sose tudom megjegyezni, mert mindig azt akarom, hogy megnézem a neten, hogy milyenje van akkor.

Melyik szériák lehetnek azok, amikor mesélik, hogy a haveruiknak vadiúj BMWje van?

Melyikek azok a fiatalos Sportos BMWk amit a 20-30 évesek vesznek "menőzni"?



2013. máj. 22. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Amiket anyuci-apuci megvesz nekik.
2013. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
2013. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

A régi 25 éves 3 és 5 bmv ket szokták venni ezeket

3 sorozat

[link]


[link]


5 sorozat

[link]


[link]


etzekel


Ja és elárulom régen én is mentem 100 zal éjszaka az 1.0 suzukimmal mikor az volt nekem :) XDD

2013. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
az új fogalom meg relatív valakinak a 25 éves is új mert most vették :)
2013. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Úgy új, hogy gyári tehát mostaniak lehetnek 2010-11-12.

De nem egy autóról van szó, hanem mindig elindul ez a "hű, van egy ilyen BMWje meg most vett egy gyári olyat, és nagyon új..." Szóval mindig mesélnek ezekről a BMWk ről amikkel "vagánykodnak" az ismerőseik, havaerjaik, és mindig elfelejtem, hogy hányast mondtak, hogy milyen van nekik...

2013. máj. 22. 21:48
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Hármas vagy ötös. A hatos elég drága már és egy kicsit öregesebb, a hetes meg főleg nagyon drága és inkább luxus limuzin. De ahogy előttem is mondták 100al megy egy suzuki is.... Nem tudom mi ebbe a menő.
2013. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintük durva hangja van, és gyorsulgatnak vele éjszaka.
2013. máj. 23. 07:31
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
szerintem meg értelmetlen benzin pocsklás az addig ok hogy valakinek tetszik abmv van pénzűk megvenni de akkor is autó aminek afő célja eljutni vel pl pestről miskolcra.Nem tudom mit szeretnek ebben az éjaszakai vagánykodásokba én is fiatal vagyok de nem érdekel az ilyesme és enm is érdekelt ha telne bmv-re akkor sem érdekelne.Az ilyenek lehet hogy valami rejtet hiányosságukat elégítik ki ezekkel a cselekedetteikkel :)
2013. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Én azt nem értem, hogy ki az ma magyarországon aki meg vesz egy BMW-t és széthajtja a placcon mert milyen menő, aki rendes gyorsulásra veszi (nem ilyen hajógyáris bohóckodásra gondolok). Azért nem értem mert amelyik tényleg fasza BMW az nem két forint, csak így szétb@szni a beton placcon kicsit gáz szerintem. Főleg, hogy minden alkatrész horror áron van. Nem a nyomorúságból írok és irígykedésből van egy 530 D-m, de valahogy nem vinném ki a placcra gumit égetni....
2013. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!