Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen negatív dolog albérletben lakni lakótárssal? Ismerkedés és a csajok szempontjából. A 20-24 éves lányok érdekelnek

Figyelt kérdés

19 éves korom óta albérletben lakom, egyetem alatt a szüleim fizették, azóta én. Vidéki nagyváros. Most nettó 230-at keresek, ebből 50 ezer az albérlet+rezsi és kb. 80-100 ezret teszek félre egy hónapban. De áprilisban a lezárások miatt nem is lehetett költeni ruhára, szórakozásra, sportra, akkor csak albérlettel együtt 90 ezret költöttem, a többit félretettem. 2 szobás lakást bérlünk 1 lakótárssal. Ő nálam többet dolgozik, sokszor nincs itthon vagy nem alszik itthon, így heti 3-4 napon olyan, mintha egyedül laknék itt.


Az előző barátnőmmel fél éve szakítottunk 1,5 év után, őt nem zavarta. De kíváncsi vagyok általában a lányok hogy állnak hozzá. Nem sokkal előtte akartunk összeköltözni. Tehát nem akarok erre az életre örökre berendezkedni, de így most egész sok pénz megmarad, hogy nem egyedül bérlek lakást.


2020. máj. 18. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

El tudnám fogadni.

23/l

2020. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Inkább mint hogy anyukáék nyakára kelljen járkálni.
2020. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs gond azzal, hogy ennyi idősen még albérletben laksz lakótársakkal. Nem mindenki teheti meg, hogy rögtön bérel vagy vesz saját lakást. A normálisabbak úgyis gondolják, hogy ez egy átmeneti állapot. Aki meg ezt nem tudja elfogadni, az nagyon nem látja reálisan a fizetés és lakásárakat, hogy el vannak szaladva.

25N, 2 lakótárssal élek egy három szobás lakásban

2020. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindennel együtt amit leírtál, szerintem egyáltalán nem gáz, főleg hogy látni, összeszedett vagy és nem a szobatársad nyakán lógsz. :)

20/L

2020. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

En nem Magyarorszagon elek, de itt nagyon sok 20-29 eves ismerosom igy el. En is, de en nem is tervezek egyedul elni, sokkal jobb baratokkal egyutt:)


29N

2020. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz. Minek kidobni annyi pénzt, ha a lakótárssal le is felezheted, ha meg lesz barátnőd akkor pedig előbb utóbb annak is összeköltözés lesz a vége, mint ahogy te is említetted, hogy ez volt a terv az exeddel is.


24N

2020. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ponr hogy tök jó buli lehet ha egy barátoddal laksz együtt:D. Én is örülnék ha a legjobb barátnőmmel egy ideig együtt laknánk lakótárssakként. Nincs ebbe semmi rossz.
2020. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol h ilyen jól keresel vidéken ennyi évesen?
2020. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Teljesen elfogadható, nincs ezzel semmi baj.
2020. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám h nem az, de nekem 40 nm saját lakásra hasonló korban fintorognak lányok, h ez milyen kicsi, ide ő pl hogy költözne. Persze neki nincs saját lakása a....
2020. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!