Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj hogy olyan férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy olyan férjet szeretnék akinek nincsenek szülei?

Figyelt kérdés

Annyi de annyi rossz történetet hallottam már és egyszerűen nem akarok majd a férjem szüleivel bajlódni, törődni, szépelegni, vagy ami rosszabb harcban lenni, nem akarom h a majd születő gyerekeim azt lássák hogy mindenbe beleszólnak kötekednek.

Persze biztos van olyan anyós após aki szuper de nem látom a környezetemben h lenne csak 1 is.



2020. máj. 20. 12:18
A kérdező szavazást indított:
nagy elvárás?
megérthető elvárás?
elviselhető elvárás?
52 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Maximálisan megértelek, de ezzel nagyon leszűkíted a lehetőségeidet (hacsak nem keresgélsz nagyobb merítésből, mondjuk külföldiek között is).
2020. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha neked sincs vagy nem várod el hogy a leendő párod elviselje a te szüleid fszságait akkor nincs ezzel gond.

Én pont fordítva működök. Én a párom családjának tagja akkor lenni amennyire ez lehetséges és viszont is ezt a törekvést várom el.

2020. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

apám él már csak, ö is külföldön

6 éves korom óta rám sem nézett

2020. máj. 20. 12:21
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Akkor semmi gond ezzel az elvárással.
2020. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%
Keresgélj 70 évesek között, ott ez nem probléma.
2020. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%
Elég kicsire szűkíted a lehetőségeidet. A leendő férjed 50-60 év körüli legyen, vagy nevelőotthoni gondozott. Egyik sem biztos, hogy jó választás. 20-40 között a legtöbb embernek minimum az egyik szülője él.
2020. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

28 vagyok

nem szeretnék 50-70évest

2020. máj. 20. 12:23
 8/43 anonim ***** válasza:
71%

kedves hatos.

Nem egy embert ismerek, akinek sajnos nincs egy szülője sem, volt akinek tinikorától, másik meg 28. Az pont a te 20-40 kategóriádban van. De ez csak a két legközelebbi példám volt.

2020. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
37%
Kisgyermeknél pedig nagy segítség lehet egy nagymama, nagypapa.
2020. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
6%
Nyugalom, kérdező, vannak lehetőségeid, ha sikeres akarsz lenni a keresésben, akkor célirányosan kell nézelődni. Tudom, hogy ez így elsőre nevetségesnek hangzik, de szerintem nagyon sokat segíthet neked, abban is, hogy a célodra fókuszált maradj, és ne add fel, ha megpróbálkozol VIZUALIZÁCIÓVAL. Próbáld meg elképzelni, hogy a való életben milyen lehet a potenciális jelölted. Az egyetlen kritérium az legyen az elképzelésnél, hogy a saját magad számára HIHETŐ legyen. És persze az, hogy olyan tulajdonságokkal ruházd fel a hihetőségével együtt, hogy ha a való életben összefutnál vele, akkor maximálisan elégedett lennél egy ilyen emberrel, hogy maximálisan megfeleljen számodra. Szóval gondolatban adj neki testet, kisugárzást, valamilyen halványan körvonalazott, de számodra megfogható személyiséget. És valahányszor arra gondolsz, hogy szeretnél egy szülők nélküli férjjelöltet, képzeld magad elé ezt az általad alkotott "valakit".
2020. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!