Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitásunk óta a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitásunk óta a szüleim nincsenek kibékülve a fiúval, a tudattal sem hogy mi ujra együtt legyünk, de szeretnénk ujra megpróbálni. Ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 hónapig voltunk együtt, nagyon jol meg voltunk egymással annak ellenére hogy voltak vitáink, amin utólag 99%ban mi is csak nevettünk mekkora hülyeségek voltak. Azonban az utolsó veszekedés utan annyira nem tudtunk egyet érteni hogy szakítottunk és elég csúnyán váltunk el, elhangzottak elég csúnya szavak mindkettőnk részéről. A szüleim is hallották kb a felét és eléggé megharagudtak rá. Utánna viszont mi rengetegszer le ültünk megbeszéltük ezeket, viszont a szüleim mar nagyon ellenzik azt hogy mi ujra össze jöjjünk, mindig csak a rosszat sorolják fel, sajnos a jót nem veszik észre benne sem, a kapcsolatunkban sem. Próbálom meggyőzni a fiút hogy másképp nem fognak megbékélni csak ha mindketten ki állunk eléjük és elmondjuk hogy mi szeretjük egymást volt ami volt, de ő meg kicsit fa fejű, nem akarja azt hallgatni hogy esetlegesen kap egy fejmosást (ahogy én is megkaptam már) , pedig én más megoldást nem látok, titkolozni se szeretnék a szüleim előtt, ezt ő is megérti, de mindig azzal jön hogy ő velem van nem a szüleimmel. De mégsem fordíthatok hátat a szüleimnek. Ti mit tennétek? Mivel tudnám meggyőzni őt is illetve szüleimet is? Szeretnék vele lenni ahogy ő is velem, annyira össze vissza van minden már nem tudom mit tegyek.
2017. aug. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pill.,megkérdezem anyuékat szerintük mit válaszoljak a kérdésedre.
2017. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Igaza van,neked is így kéne hozzáállni,nem a szüleiddel jött össze.

Előbb utóbb beletörődnek,ha addig nem vesztek újra össze.

2017. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátod farába kérlek az kell, amit a paci himbál. Ha vót a képin bőr a szüleid füle hallatára balhézni a lányukkal, akkor legyen neki gerince meghallgatni tőlük a véleményüket a dologról!

Szóval ahogy a művelt orosz mondja: "recipe ferrum!"


"de mindig azzal jön hogy ő velem van nem a szüleimmel"


Külön rossz pont jár ezért a tekergőzésért. Most akkor elszöksz és soha többé nem nézel a szüleid felé, mert fontosabb náluk az ő eg-ócskája? Hát nemár...


Summa summárum: jól meggondoltad te ezt a gyereket, te lány?

Biztos?

2017. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretitek... érdekes, akit én szeretek, azt nem bántom meg szándékosan és nem vágok minden szart a fejéhez :)


De hazudjatok csak magatoknak, annyi bizto,s, hogy a szüleid helyében én nem akarnám látni, miután lehordott mindennek.

2017. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!