Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire vonzó/számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vonzó/számít, ha a pasi elszánt, el akar érni valamit az életben anyagi szinten, és látszik is rajta, hogy sikerülni fog neki?

Figyelt kérdés

Külsőre nem az a srác vagyok, akit egyáltalán észre vesznek a lányok...

Viszont üzletemberként ha leszólítok egy lányt az utcán (tisztán üzlet, mert pl. információ kell a munkahelyéről), meg se várja mit akarok, rögtön a: "Van barátom!" kijelentéssel továbbmegy.


Aztán mikor elmondom miről van szó (pl. versenyszellemből tönkreteszem a munkahelyét), adok pár ezer Ft-ot a segítségért, és e-mailen kérem az infót, akkor elkezd beszélgetni, küld képet magáról, bejelöl facen... kérdés, mi az oka? A PÉNZ vagy az ELSZÁNTSÁG, jövőbeli tervek, hogy el akarok érni valamit az életben?



2020. máj. 22. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituációban a PÉNZ.
2020. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem amint parkolópályára teszed, elkezd teperni a legtöbb.
2020. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miféle üzletember az, aki ilyen dumát ereszt meg? Jóhogy továbbmennék, pedig alapból barátságos vagyok.
2020. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Épp ez a fura, nem hiszem, hogy a PÉNZ - az eddig is volt, és aki tudott róla (szomszédok, ismerősök, barátok), nem igazán ösztönözte őket.


Jelenleg elkezdtem vállalkozni, ELSZÁNTSÁG van (ami látszik is, tudás, tervek, stb.), viszont PÉNZ nincs (és ez is látszik), kivéve azt az 5-20 ezer Ft-ot, amit éppen kaptak, de ne hiszem, hogy az lenne a megnyerő dolog...


Mostanság elég sok ilyen szituáció volt, és sokan próbálnak is ismerkedni... nekem fura, ilyen még nem volt :)

2020. máj. 22. 20:46
 5/11 A kérdező kommentje:
3/4 - Amikor azt mondom: "Szia!" akkor megy tovább (mert azt hiszi ismerkedni akarok), ha megmondom mi kell, egyből segít... nem vagyunk egyformák :)
2020. máj. 22. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"pl. versenyszellemből tönkreteszem a munkahelyét)" Férfiként pofán röhögném az ilyet. Azt sem tudja, hogy dolgozom, de majd ő pattog? Szerintem normális nőnek is leesik, hogy ez gyökér duma.
2020. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen üzletember az, akinek lányokat kell leszólítania az utcán? Miért nem pasikat? Engem nem érdekelne a szöveged, egyáltalán nem lenne vonzó ez a stílus.
2020. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
“Versenyszellemből tönkreteszem a munkahelyét” Ezt mégis milyen üzletemberek szokták? Szerinted egy komoly üzletember az utcán szaladgál emberek után, hogy légysziiii hadd tegyem tönkre a munkahelyed? Ezek a nagy tervek? Nem is tudom elhinni, hogy valaki szóbaáll veled egyáltalán emailben sem. Nagyon messze vagy te az üzletemberségtől.
2020. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok jujingot, látta a tévében, hogy így kell.
2020. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Nagyon messze vagy te az üzletemberségtől." - A valóságban az üzletember nem olyan mint a filmen, hogy öltöny, nyakkendő, zsebre tett kéz, mosoly, szerződés, kézfogás és kerestünk 3 milliót :) A vállalati hírszerzés (magasabb szinten ipari kémkedés), és a konkurencia hátráltatása bármilyen módon az üzlet szerves részét képezi...
2020. máj. 27. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!