Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy 22 éves srácról, ha kiderül, hogy még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy azt hogy eddig nem akart megállapodni, vagy hogy minden lány visszautasítja.
2020. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
44%

Szerintem ezzel nincs baj mivel ez az ő döntése és ha eddig nem volt barátnője akkor vagy ő nem szerette volna vagy egyszer visszautasították és nem mert többet lányok közelébe menni/ismerkedni velük

El kell fogadni őt

De mit tudhatok én...

2020. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Én örülnék, mert jövő hónapban leszek 22, és nekem se volt kapcsolatom soha. Mondjuk most nem is szeretnék, de örülnék, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2020. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem volt még soha barátom, pedig 24 éves vagyok.


Én nem gondolom, hogy bármiről is lekéstél volna, majd jön a megfelelő személy, amikor jönnie kell.

2020. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt gondolnám, hogy eddig biztos a tanulmányaira koncentrált, ezért nem volt még barátnője.
2020. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szívesen kezdenek olyan sraccal,akinek nem volt meg kapcsolata,több okból.

Az egyik,hogy nem tudna megfelelően lereagalni egy párkapcsolati problémát,mert meg sosem volt része benne. A másik,hogy tapasztalat hiányában nem tudna,hogy pontosan milyen part is keres,a harmadik,hogy kb az emberiség 0.1 százaléka marad együtt élete első párjával,szóval kicsi az esély,hogy velem oregednel meg,és 22 évesen már pár éven belül szeretnek családot alapítani. A szuzesseggel nincs problémám.


22N

2020. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindössze annyit, hogy még nem találkozott olyan emberrel, akivel kölcsönösen össze akartak jönni.
2020. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet lepontozni,de akkor is sok ember véleménye hasonló az enyémhez. Mégegyszer akkor: NEM a szuzesseggel vagy a tapasztalatlansággal van gond,hanem hogy ha szűz,akkor valószínűleg nem volt hosszútávú kapcsolata és a tapasztalat hiány miatt NEM tudja,hogy hogy kell kezelni bizonyos helyzeteket. Ez TENY. Sajnálom,ha ezzel néhány tyúkszemre rátaposok.


22/N

2020. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatoknak a 16-20 éves korosztályban azért van ertelme(meg akkor is,ha nem hosszútávú),mert így megtapasztalod,hogy mi az,amit szeretnel/nem szeretnél egy kapcsolatban. Így később nagyobb hatékonysággal fogsz tudni olyan part választani,akivel jobban osszeilletek.


22N

2020. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Azt, hogy a dolog nem véletlen. Valószínűleg rohadtul kevés a fizetése, így a nőtársadalom számára értéktelen és érdektelen.
2020. aug. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!