Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22éves nő vagyok. Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves nő vagyok. Nem volt még kapcsolatom. Vélemény?

Figyelt kérdés
Először is nekem midig fontosabb volt a család, először még a suli is, most meg a munka. Inkább itthon ülős típús vagyok. Mosok, főzök, takarítok.Szerintem nincs gáz, de azért elég ciki, mikor ismerkedésnél ez kibukik...

2019. márc. 16. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Én elviszlek. 31F
2019. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezzel szerintem egyáltalán nincs probléma. A család az akire mindig számíthatsz, akármi baj történik. Nyilván kapcsolatban is ez történik, de ha a kapcsolat félre siklik akkor ugyanúgy ott lesz a család melletted. A suli is rendkívül fontos, hiszen a jövődet alapozhatod meg. A munka szintúgy fontos, mivel a későbbi jólét függ tőle, amely mind a kettőtöknek jó.


Az otthon ülős típusú lányokkal nincs semmi probléma, de például én szeretek kimozdulni. Össze lehet hozni szerintem a kettőt, kicsit otthon lenni és hétvégén kimozdulni. Akár mozizni, sétálni, utat szervezni.

Ezek nagyon pozitív tulajdonságok, hogy mosol, főzöl, takarítasz. De ezek egy nőtől elvárhatóak, hiszen férfiként én is megcsinálom ugyanezeket, mivel 3 éve külön élek.


Igazából elég kevés információt adtál meg, ebből nem nagyon lehet leszűrni semmit. Azt sem, hogy veled van-e a probléma vagy a srácokkal.


Ha esetleg leírnád vagy írnál PÜ-ben lehet többet tudnék mondani.


F/23

2019. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért kiszoktam mozdulni, néha :D vannak barátaim :)
2019. márc. 16. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem az, hogy sok suttyó gyakoris akar majd felszedni téged, de nem fog nekik sikerülni.
2019. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki sőt az én véleményem szerint csakis előny ha már ilyen fiatalon takarítasz,tudsz főzni. Ezek hozzá tartoznak az élethez és hidd el kifizetődik. Inkább fordítsd önmagadra az időt keresd meg azt amit szeretsz és hidd el rád talál a szerelem vagy egymásra találtok ott ahol nem is számítanál rá,mivel ez kiszámíthatatlan és váratlan. :) Én 21 évesen szintúgy főzök,takarítok,mosok de mellette lefoglalom magam,olvasok,edzek,egyértelműen én is kijárok de élem az életem. Aki szeretni fog úgy fog szeretni aki te vagy. Én is féltem egy időben hogy úristen 21 évesen fiú létemre takarítok..stb de pont l*szarom mivel akivel én összejövök az ezeket a dolgokat értékelni fogja mert szintúgy én is hasonszőrű embert keresek.
2019. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Én 24/f vagyok és nekem sem volt kapcsolatom! :)
2019. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nyuszi, írj.


#1

2019. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne ciki?:)

Én szeretnék,de eddig nem jött össze. Kiszoktam mozdulni is.

20L

2019. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Miért tartod cikinek?

Tudod az okát, hogy miért döntöttél így!

Neked eddig így volt jó.

Mivel már ismerkedsz ebből látszik, hogy neked most lett érdekes egy párkapcsolat.

2019. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki!!!

Én sokkal idősebben vagyok egyedül...

f.

2019. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!