Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok még rendes párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még rendes párt találni magamnak?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok,egész életemben hosszútávú kapcsolataim voltak. Sajnos az utolsó kapcsolatom végén az akkori párom nagyon szemét módon hagyott el , megcsalt becsapott. 3 évig voltunk együt , komoly kapcsolatnak hittem de a végén kiderült , hogy csak kihasznált.


Ez jó mély sebet okozott nekem jártam szakemberhez több , mint 1 évig.


Azóta nem nagyon találok magamhoz illő párt.Sajnos a munkahelyemen szinte csak nők vannak.Az összes barátom komoly kapcsolatban él ők is el vannak a közös életük

építésével.


Normális elvárásaim vannak tehát nem becsülöm túl magam de alul sem.

Kinézetre szerintem, erős átlag vgyk, sportolok adok magamra.Belső tulajdonságaim ami kicsit a hibám is hogy nagyon jószívű vagyok, hűséges, és van humorom.



Sajnos rajtam van a stressz pedig nen így akartam,h lesz-e normális kapcsolatom, férjem.

Vagy már a normálisak többsége foglalt.Nekem ez volt a hibám ,h az előző kapcsolatomba ennyi energiát tettem bele csak mentek a drága éveim.Kérlek segítsetek nagyon elvagyok keseredve.28/N



2020. máj. 23. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogsz találni rendes pár magadnak, ne aggódj. De arra nincsen garancia, hogy pár éven belül...

Most ért véget egy hosszú kapcsolatod, hova sietsz? Nem esne jól pár év, amikor végre saját magadra koncentrálhatsz? Tanulhatsz, bulizhatsz, építheted a karrieredet, stb...

2020. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyképűen fog hangzani de karrier terén pont jól állok.Biztos munkahely, jól keresek szeretem is , amit csinálok.Szeretnék kesőbb családot, párt magamnak ez a legfőbb vágyam.
2020. máj. 23. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Fantasztikus sztori, ezt valami PUA képzőben tanultad, és most várod a csajok privátjait?


30 alatti, jól kereső, sportos, család centrikus, sportos, humoros, hűséges,...

Tipikus bugyiba mászós szöveg.


De nyugi, sok hülye csak beszopja!

2020. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"ami kicsit a hibám is hogy nagyon jószívű vagyok"

Lehetek őszinte? Mikor valaki azt kezdi el ecsetelni, hogy az ő legnagyobb (vagy legalábbis egyetlen említésre méltó) hibája, hogy ő túl jószívű/kedves/intelligens/céltudatos stb., akkor valami elkezd irritálni. Mert az ilyen ember vagy saját magának és nekem is hazudik, és letagadja a valódi rossz tulajdonságait, vagy komolyan gondolja, az viszont azt jelenti, hogy nulla önismerettel rendelkezik.

Ugyanis nincs olyan, hogy valakinek egy jó tulajdonság "a legnagyobb hibája". És ha valaki őszinteségben nem jut el addig, hogy bevallja a valódi gyengeségeit, helyette ezt a sablon marketingszöveget tolja, az nem ideális partner az ismerkedésre. Sorry, de én így vélem.

2020. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ez csak egy jól megfogalmazott kamu kérdés, és most várja a kérdező, hogy a sok magányos pasi rárepüljön privátban...
2020. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok karrierista, se vezető beosztású, szóval nálad valószínűleg alapból kiesnék. A leírásod alapján egyébként eléggé válogatós lehetsz. A normális férfiak többsége már foglalt, nem találsz senkit aki _illene_ hozzád, "normális" elvárásaid vannak, tisztában vagy a saját értékeiddel, stb.


Ezekről lehet tudni, hogy általában mit jelentenek egy nőnél.


Szóval ha válogatsz akkor vállald a kockázatot, hogy esetleg csak 10 év múlva találod meg a párod.

2020. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdésem. Azért a jószìvűséget emeltem ki mert az előző párom nagyon szépen kinis használta.Ha hiszitek ha nem létezik, ilyennis engem nőként egy pasi használt ki anyagilag.Eltartatta magát , segítettem neki mindenben támogattam stb. Közben ő fűt fát lehazudott h eljegyzés stb lesz.Semmi nem történt én közben lediplomáztam , lett jó állásom .Ő az új nőjével összeházasodott. Az én hátamon kapaszkodott fel.És igen van rossz tulajdonságom , ahogy írtam átlagos vagyok, de nem csúnya nem vagyok vékony van egy kis túlsúlyom kb +5-8 kg.
2020. máj. 23. 09:48
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Sok embertől ezt hallani , hogy minden normális ember foglalt, gyereke van házas, jajj nincs normális jajj mikor találok ha találok valakit.


De az nem esik le az embereknek, hogy az a sok sok ember aki ugyanezt mondja az egyedül van és olyan normális mint ő.


Szóval az esély mindenre megvan.


Csak kevesebb helyen találkozhatsz , ismerhetsz meg valakit.


30 körül felett már kevesebben járnak klubbokba discocba, sok embernek lecsökken a baráti társaság éppen ezért mert a barátaiknak gyereke lesz így egyedül még kevesebb helyre megy el az ember.


Ebben a korosztályban a legtöbb egyedülállót a hétköznapi általános helyeken lehet megtalálni.,

2020. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel, fogsz...
2020. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!