Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terméketlen vagyok, kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terméketlen vagyok, kívánom a szexet nagyon is, ezzel nincs gond. De kérdezem én, hogyan fogok így párt találni magamnak, aki nem szeretne gyereket, vagy esetleg örökbe fogadna majd?

Figyelt kérdés
A lányok folyton terveznek, esküvő, gyerek, stb. Ezért érzem ezt olyan lehetetlen helyzetnek. És komoly kapcsolatot szeretnék..
2013. jún. 4. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
MI alapján mondod, hogy terméketlen vagy?
2013. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem kell elkeseredned. Én nem tervezek sem gyereket, sem házasságot. Gyereket esetleg ha örökbe fogadok majd, de biztos, hogy nem fogok szülni. Szerintem ezzel vagyunk így egy páran nők, úgyhogy nem kell aggódnod. :3


22/L

2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen lányt fogsz találni:) És még örülni fog neki, hogy nem fogamzásgátló tableta.
2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kell*
2013. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
# 3: Erre én is gondoltam, de tudod a terméketlenség az egy ÁLLAPOT, és egyáltalán nem biztos, hogy egy másik időpontban is fennáll. A spermavizsgálatokat is többször végzik, mert bizony történhetnek változások...
2013. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod hány nő nem akar ma gyereket a munkája vagy egyéb dolog miatt? Ez nem olyan nagy hátrány.
2013. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan szeretném átélni azt a 9 hónapot, de ha kiderülne, hogy a páromnak nem lehet gyerek, akkor nem hagynám el. Tudom, ez nem ugyanaz, hiszen te már most tudsz róla, de mikor megismertem, már akkor nagyon megtetszett nekem. Nyilván az elején tisztázza az ember ezt, de nem a legelső mondatot. Hidd el, ugyanolyan esélyed van párt találni, mint bárki másnak! :)
2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam spermavizsgálaton és a spermaszám 0, azaz 0 lett, azt mondta a doki, hogy azért menjek még el egy másik orvoshoz is, ha gondolom, de ő nagyon kicsi esélyt lát arra, hogy lehessen saját gyerekem és azt is csak műtéti beavatkozással. 25 éves vagyok és már tényleg jó lenne egy normális barátnő, akinek ez nem gond.
2013. jún. 4. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok nő van a világon, akinek ez nem lenne válóok. Én is szeretem a párom, nem hagynám el akkor sem, ha ilyen problémája lenne. Mindenre van megoldás, ne keseredj el :)
2013. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 8: Ez értem, de mi a garancia arra, hogy mondjuk 5 év múlva is 0 lesz? Lehet valami betegség, vagy valamilyen egyéb ok miatt. Ez egy egyszeri eredmény, ami később változhat.
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!