Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Némelyik nő miért szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik nő miért szereti hülyíteni a 30 év körüli magányos férfiakat azzal a szöveggel, hogy fognak még találni valakit?

Figyelt kérdés
Jönnek azzal a szöveggel ezek a nők, hogy "még fiatal vagy", "ne szórakozz már, simán lehet még esélyed"... Nos, ha egy férfi legalább 30 éven keresztül sosem volt sikeres a nőknél, miért pont ezután lenne az? Mire alapozzák egyes nők azt, hogy lehet még bármi esélyük változtatni ezeknek a férfiaknak?

2020. máj. 23. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Mert magadba nézel és elkezded kijavítani a hibáidat. Én megtettem, más is tudja.
2020. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő, akinek a 20-as éveiben nem ment, az utána sem számíthat semmi jóra, ez könnyen belátható. 29 éves nő vagyok, ha eddig nem jött össze semmi vagy csak nagy ritkán valami/valaki hadd ne minősítsem, akkor nyilván ezek után sem fog.

Csak azt valamiért kevesen ismerik el, hogy vannak reménytelen esetek, akik eláshatják magukat ilyen szempontból. Sokkal nagyobb divat azt a jókora ostobaságot hangoztatni, hogy bármi lehetséges, tiéd lehet az egész világ, csak akarni + tenni kell érte.

2020. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Egyre nehezebb lesz találni valakit minél idősebb vagy.
2020. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha 30 éven keresztül nem zúgott el az égbolton a Hailey üstökös, akkor sosem fog. Dehogynem, 50 évenként el fog:D
2020. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert rajtad múlik.
2020. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
30 felett véget ér az élet. Minden szempontból.
2020. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Csakis azért csináljuk ezt, hogy téged idegesítsünk vele. Semmi más oka nincs. körülötted forog a világ, te vagy mindennek a tudója.
2020. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem szeretik hallgatni az állandó rinyálást.Úgy értik,hogy: "Igen,van esélyed valaki MÁSNÁL!Én viszont nem vagyok kíváncsi a nyafogásodra,szóval fogd be,mert idegesítesz!"

Alapból arra nevelik őket,hogy legyenek kedvesek/udvariasak,nem fogják senkinek a képébe vágni,hogy"Egy rakás szar vagy ember,persze,hogy egyedül fogsz meghalni,ne viccelj már!"Ki tudja,hogy reagálna a seggfej,a végén még megsértődik az igazságon és megüti őket,vagy valami.Aki gyengébb fizikailag az kénytelen az ésszel/diplomáciával intézni a konfliktusokat.

2020. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Mert szeretnek össze-vissza kamuzni, közben meg ez a szomorú valóság: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2020. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Én személy szerint ezt akkor és annak mondom akit nem akarok megbántani. Pedig igen, a lelkem mélyén tudom hogy nem fog találni senkit, mert a külseje finoman szólva sem előnyös, még ha személyisége egyébként alkalmassá teszi párkapcsolatra. Nem hülyíteni akarom, egyszerűen csak nem én akarok lenni az a valaki aki a szemébe mondja hogy nincs túl sok esélye.
2020. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!