Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meg tetszik egy nő, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg tetszik egy nő, miért nem merek kezdeményezni? Mindig úgy érzem hogy kevés vagyok egy nőhöz. Persze nem is tudom mit mondjak.Csak nekem ilyen nehéz ismerkedni? 31f

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Még nem is ismered, de már azon parázol, hogy nehogy elveszítsed. Félsz, hogy rosszat mondasz és ezért kikosaraz, úgyhogy inkább nem mondasz semmit.

31 évesen azért illene már ezen túltenni magad. Leszólítod, aztán ha nem vevő rá, jöhet a következő. Kimész az utcára és jön szembe 20 jó nő, nincs értelme parázni.


F

2020. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy illene túl lennem rajta,de még nem is tudom mit kell mondani.
2020. máj. 23. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

elutasítástól való félelem.


"Mindig úgy érzem hogy kevés vagyok egy nőhöz"


kisebbségi komplexus.


Olvasgass utána ezeknek.

2020. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én se kellek senkinek, bár én megtanultam, hogy nem érdemes magamat lejáratni a bénázással.

20F

2020. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha idealizálod azt a személyt, akivel ismerkedni szeretnél, az egyáltalán nem tesz jót a kisugárzásodnak.

Igen, nehéz kimozdulni a komfortzónából, de hidd el, hogy hosszú távon megéri és fejlődéshez vezet. Attól, hogy valaki visszautasít, nem dől össze a világ, bátorság! :)

2020. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért reagálsz így mer introvertált vagy, nem probléma, de keress olyan környezetet ahol bátrabb vagy.
2020. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es korai még ezt mondanod 20 évesen. hehe
2020. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan nektek kéne ilyen tanfolyam ahol egy nővel gyakoroljátok a különböző szituációs gyakorlatokat, pl. kikosarazás, és utána megbeszélitek milyen érzés, nyilván azt fogjátok mondani, hogy nem jó, aztán következő gyakorlatnál jön egy női segítő aki nektek nagyon nem jön be, és ott nektek kell kosaraznotok, és utána megkérdezitek milyen érzés volt, a lány meg azt mondja hogy nem okozott problémát, mert nekem ez a szakmám, hogy hivatalos kikosarazott. :D


Nem kéne fosni egy nemtől, megéled hogy szomorúvá tesz és aztán mész tovább, és következő alkalommal egy másik nőnél aki tetszik próbálkozol, de az előzőnél el kell fogadnotok hogyha a nő egyértelműen nemet mondott és nem koslatni olyan után akinek nemek vagytok, mert azt már zaklatásnak nevezik.

2020. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező nem tudok ilyen tanfolyamról, de nem ártana több embernek, pláne olyanoknak akik nem értik meg a Nem szó jelentését!


De olyanoknak meg még inkább, akik nem mernek szólni se, közbe meg a lány őket választaná, miközben a tahó paraszt meg zaklatja a nem szót nem értve. Azért kíváncsi lennék mit csinálnál ha a neked tetszőt zaklatná előtted egy macsó tahó paraszt. Kimentenéd a helyzetből,atrocitás nélkül diplomatikusan és férfiasan nem süllyedve le a tahó szintjére vagy nem? Ilyenkor mikor nem mersz lépni gondolj ilyen szituációra, azonban ha a lány nemet mondana netalántán azt is el kell fogadni, de mindig legyen ott a tudat, hogy ő nemet mondott de lehet a következő nem. Meg az a baj szerintem nagy többségébe, hogy egyből kapcsolatot vártok a másiktól ahelyett hogy jobban barátilag megismernétek. Ha van szikra azt úgy is érzed meg látni fogod. De mindenkinek egyénre szabott ki hogy tud ismerkedni.

2020. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!