Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a pasikkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20 éves szűz lány vagyok.

Már nagyon tanácstalan vagyok, és rengeteget gondolkodok, azért írok ide, hátha valaki tud adni pár jó tanácsot.


Most lett vége kedden egy kapcsolatomnak, ami 2 hónapig tartott. Ez volt az első párkapcsolatom. Petting volt köztünk, de szex nem. A fiú szakított velem egy utazás miatt. Az utazást választotta helyettem.

De még szokott írni nekem. Úgy beszélünk k, mintha semmi sem történt volna. Miért írogat, ha mind a kettőnk tudja, hogy úgyse tudnánk úgy beszélni, mint a barátok? Én képtelen vagyok rá úgy tekinteni, és úgy gondolom, hogy egyikünk se tud továbblépni...


A másik nagy problémám, hogy nem találok egy olyan srácot, aki normális, okos, és nem eleve 100 km-rel odébb lakik. A társkeresési oldalak többségével így járok.

A bulikkal pedig az van, hogy sajnos nincs kivel mennem, egyedül pedig nem szeretnék.

A munkahelyem szintén kilőve, mert ott főleg nők dolgoznak.


Egyszerűen fogalmam sincs, hogy lesz nekem valaha is egy normális párkapcsolatom. Nagyon nem szeretek egyedül lenni. Arra lenne szükségem, hogy valakit (fiút) tudjak szeretni, és aki viszont szeret.


Oké, még nagyon friss a szakítás, nyilván szeretném meggyászolni, de ezeken gondolkodok.


Kérlek segítsetek. Normális válaszokat szeretnék kérni. Mindenkinek válaszolni fogok.


Köszönöm előre is, annak aki segít és ellát pár jó tanáccsal.



2020. máj. 24. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon fiatal vagy még, igazából előtted az élet. Ne görcsösen próbálkozz. Biztos fogsz valakit találni csak legyél nyitott.
2020. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

A frici egyszerűen csak lógva tart, hogy az utazàs utàn nedves, reménykedő suncussal vesd oda magadat.


Ettől függetlenül javaslom, h légy nyitott, de nyugodtan legyél bizalmatlan is. A szàj hazudik, a tettek nem.

2020. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindegy hol laksz. Ha valami tényleg eldugott helyen az más mintha azért olyanon ahol vannak emberek. A bulik szempontjából sem mindegy ez. Ír többet a körülm3nyekről.
2020. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert a normális és okos srácokon egyszerűen keresztülnézel. Csak a bunkók kellenek neked (is).
2020. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ezt úgy írod, mintha egy kiégett 40es lennél. 20 éves vagy, könyörgöm, és ha nem egy igénytelen, elhízott lány vagy, illetve borsodi zsákfaluban élsz és jársz dolgozni a helyi nagymamák varrodájába kizártnak tartom, hogy ne találj férfit. Nem pasit, férfit. Van különbség a között. Ha egy átlagos kinézetet hozol, fent van Facen, csak ott naponta 5-10 privát kell, hogy érkezzen kezdeményezési céllal. Ebben nincs benne a puerto ricoi kókusz munkás.
2020. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Én nem értem mit görcsöltök itt a hol lákáson. Ha tetszik egy csaj, az ország másik felébe is elmegyek érte.
2020. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez nem arról szól, hogy ki mit tenne meg egy neki tetszőért, hanem hogy a lány milyen körökben mozog nap mint nap... Olyanban, ami tele van potenciális jelöltekkel vagy épp ellenkezőleg. És gyanítom, hogy inkább utóbbi, mert a társkeresős tapasztalatai többnyire azoknak ilyenek, mint amit ő ír, hogy valamire való jelöltek 100 km-re vannak.
2020. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván nem olyan körökben mozog ami tele van jelöltekkel. Különben nem a neten ismerkedne.

Ki is hallani a kérdéséből, hogy el van keseredve. De 20 évesen még nem kell pánikolni.

2020. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tinder és 1 héten belül lesz pár normális jelentkező. De ilyen fiatalon nem biztos hogy jó ötlet tönkretenni a lelkedet ilyen direkt társkereséssel.
2020. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az utazást választotta helyetted?
2020. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!