Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin hova vinnél egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova vinnél egy nőt?

Figyelt kérdés

Mennyit költenél rá?

Olvastam itt sok ellentétes választ!


máj. 15. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Én sétálni és ha megszomjazik, akkor a mosdó használati díját hogy ihasson a csapból
máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

"Mennyit költenél rá?"


Ne haragudj, de ha ilyen kérdés megfogalmazódik benned akkor ez már veszett ügy. Nem akarsz tőle semmi komolyat csak megd-gni és tovább lépni.

máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bolognai a kedvencem ***** válasza:
91%

Nincs olyan, hogy hova vinnék.


Nálam ez általában úgy menne, hogy előtte már valamennyire megismertem az illetőt így tudnék mondani javaslatot ami esetleg jó lehet neki vagy megkérdezném, hogy ő mit szeretne csinálni.


Több olyan ötletem is lenne ahol el lehet ütni az időt még akkor is, ha nem menne annyira gördülékenyen a kommunikáció.


Összeget pedig nem tudok mondani. Belépőt, innivalót, ennivalót költeném rá, mert szerintem puszta udvariasság és zavarna, ha nem tenném.

máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, mit szeret...

- Legtöbbször egy kávézó tökéletes. Ha esetleg nem kávézik tud rendelni forró csokit, teát... Ezek mellett lehet rendesen beszélgetni.

- Alkoholos hely is jó, hogy kiderüljön mennyit bír a kicsike és megéri e több időt szánni rá.

- Mozi de rossz ötlet, ugyanis legalább egyből van közös téma (a látott film) és aztán lehet haladni más témára. De legalább elindult a beszélgetés.


Attól függ, mit akarsz tőle....

- Nyilván ha csak strigulának kell, akkor lehet egyből hozzád hívni, pezsgő, rendelt kaja és durrbelebumm.

máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
*mozi se rossz ötlet
máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
150000ft és az ágyamba.
máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Életedbe nem láttál annyi pénzt még egyben.

máj. 15. 23:30
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Ebédre simán meghívnám. Utána fagyizni.
máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Uszodaba kell vinni....



[link]



39F incel

máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Termálba
máj. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!