Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy míg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg a legtöbb férfi incel bármit csinál, sosem talál párt, addig a női megfelelője a saját igényei miatt nem talál?

Figyelt kérdés

Például adott egy nem elhízott, normálisan kinéző srác, aki már szinte tényleg bárkire kiterjeszti a kört, mégis csak olyanok akadnának, akik


- el akarják tartatni magukat. De ezek 90%-a is rafináltkodik, a maradék 10% aki legalább őszintének tűnik, de ez is olyan, mintha megvennéd a nőt, mert nagyon erősen érezhető, hogy érdekből lenne veled.

- aszexuálisok teljesen és maximum annyi különböztetné meg a normál barátzónától, hogy 2 hét után megfoghatod a kezét, egy hónap után pedig már szájrapuszit is adhatsz neki.


De! amit itt a sok troll ír, hogy keress idősebbet, ez maximum fordítva működik, egy 80 éves bácsi nem fog nemet mondani egy 20 éves lányra. De egy 25 éves srácra még a 35 éves nő is húzza a száját és lehetetlen vele bármit is, mert az meg mindig azzal jön, hogy keress a korosztályodban meg ő már nem akar gyereket és hiába mondod ezt majd 5 év múlva másképp gondolod, lehetetlen velük is összejönni.


A keress ducit se válik be. Még a kapcsolat kezdetéig se jut el velük az ember, hogy egészséges életmódra szoktassa őket és a párjuk és a személyi edzőjük is legyen egyben. Vagy az van, aki kifejezetten büszke rá hogy 150 kiló, meg az, aki szintén nem hiszi el, hogy komolyan gondolod vele, mint az idősebb nők és azért nem jön össze.


A keress mozgássérültet vagy fogyatékkal élőt is ugyanez a szitu. Maximum ha szexuálisan IS sérült, akkor örülne egy lelki társnak, de ennyi.


Tehát hiába a szándék, vagy a prostituáltnak fizetsz és akkor egy lelketlen aktust kapsz, vagy a rafinált nőnek ugrasz be a hálójába és akkor talán az esetek 10%-ában lesz valami a sok segítségnyújtásért, kedvességért, szívességért és persze pénzért.


Eközben azok a nők, akik panaszkodnak, hogy nem találnak férfit kiderül róluk, hogy vagy olyan igényeik vannak, amikkel a férfiak 70-80%-át kizárják (és ezzel nem azt mondom, hogy nagy igények, de ettől még az emberek 80%-a nem felel meg neki) vagy a férfiak csak egy nagyon kis része mozgatja meg őket.


Hogy lehet egyáltalán ezt a kettőt összehasonlítani?



2020. máj. 25. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi sületlenséget összehordani ember. Én sem vagyok egy A. Delon de mindig volt nőm, gazdag se vagyok. Ezek csak kifogások. Ha nem akarsz kapcsolatot nem gond, senki nem fog megszólni érte.
2020. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Annak oka van hogy egy incel nem talal senkit.

Szerintem te nem tudod mit jelent az incel.

Az incel azt gondolja hogy neki joga van a szexhez es haragszik azokra akik et atelik. Hibaztatja oket az miatt hogy nekik van parjuk es neki pedig nincs. Haragszanak a nokre mert nem alnak szoba veluk.

Ha ilyen vagy akkor ne is vard hogy ilyen mentalitassal lesz valakid.

2020. máj. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Rafinált nő :))) Na így se hallottam még mentegetőzni azt aki jó anyagiakkal rendelkező nőt akart :) Összejössz egy csóró egyetemistával aztán nem tudod megszokni az ingyenes programjait meg májkrémeskenyerét amin tengődik, de ha étterembe akarsz menni vagy puccos helyen lakni, fizesse ő is a nemlétező pénzéből:) Ó te szegény incel :)
2020. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Azért valamit jó lenne megértened. Az ismerkedési piac nem valami igazságos dolog, és főleg nem a gyengéknek, csúnyáknak kedvez. Ezt lehet szidni, de ez a realitás. A bomba nők soha nem fognak ráfanyalodni a gyengén középszerű pasikra.

Ha úgy érzed azon nők igényei akik neked tetszenek túl magasak, akkor talán add lentebb az igényeid. De még jobb lenne, ha tennél magadért valamit. Válhatsz kigyúrt állattá, még a legokosabb egyetemista csajok közül is felszedhetsz jó párat kigyúrt testtel. És tanulhatsz is, te is beíratkozhatsz egyetemre vagy tanulhatsz valami kurrens szakmát. Persze ezekhez a dolgokhoz keményen dolgozni kell.

Gondolj már bele, egy egyetemista, szép csaj miért feküdne le egy magadfajta lúzerrel, ha kap magánakl okos és jó testű pasikat?

Kemény küzdelemmel te is válhatsz sikeres, jól kinéző pasivá.

2020. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Te is válogatsz. Találnak nőt, ha nem zavarna, hogy nem jó a szexualitás életed vagy a pénzéért van veled. Vagy szerinted a nem vonzó pasival lévő nő élvezi a szexet? Vagy boldog , hogy olyannal van akit nem szeret?
2020. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert a férfiak annyira felajzottak, hogy hajlamosak mindenből leadni és mindenre ráfeszülni a pináért
2020. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Amit leírsz, az nem az incel nōi megfelelője.


Attól, hogy a nō panaszkodik, nem jelenti azt, hogy incel.


Ha nem megy neked az összehasonlítás és logika, akkor ne írj ilyen hülyeségeket.

2020. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a kövér nős rész tetszett. Abban aztán érvényesült minden pozitív tulajdonsága a kérdezőnek.

Mert ugye még addig se lehet eljutni ezekkel a fránya nőkkel szegény árva léleknek hogy a másikat kedvére formálhassa pedig olyan szívesen lerombolná minden önbizalmát egy duci nőnek hogy utána arra kényszerítse lelki terrorral hogy számára tetszetős nővé váljon. Remélem előtte azért jól beetetné a kedves vagyok és figyelmes álcával hiszen máshogy nehéz egy bántalmazó kapcsolatot hosszan fenntartani.

Remélem kérdező te is vallod az itteni általános hitet miszerint túl jó vagy a világnak ezért nem jut pna.

2020. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#3: Ebben csak az a hiba, hogy én vagyok a fiatal egyetemista és nekem teljesen megfelelnek az ingyenes programok is, de akár még ennek ellenére időnként szívesen meg is hívom, de ez belülről jön, jó szándékból. Nem szeretem, mikor manipulálni próbálnak.


Amúgy olyan nőkről van szó, akik sok esetben idősebbek tőlem, olyan is van, akinek már gyereke van, a hozzám hasonló korosztályú egyetemista lányok levegőnek néznek vagy maximum barátzónába kerülök náluk.


#8: Gratulálok az éles logikádhoz! Ezek szerint az összes orvos is bántalmazza a páncienseit, akiket meg szeretne gyógyítani, beledöfi a csúnya tűt meg megműti, brr... még belegondolni is rossz...


Mitől bántalmazó az a kapcsolat, ahol elfogadok egy akár súlyosan elhízott nőt, aki valószínűleg lelki probléma miatt van elhízva és ott vagyok lelkileg végig mellette, segítek neki, társa vagyok mindenben? Hogyan lehet így kiforgatni valamit?


Tudod mennyi férfi örülne annak fordított helyzetben, ha egy nő felkarolná és embert faragna belőle? Csak ez fordított helyzetben nagyon ritka és ott is inkább ilyen motoros, sittes, tetovált rosszfiúkból akarnak jófiút faragni.

2020. máj. 25. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

8as vagyok. Az orvoshoz vagy a személyi edzőhöz önszántából megy valaki nem azért mert az orvos vagy személyi edző önhatalmúlag eldönti hogy akkor ő most bele mászik a másik életébe. Nem tudom hány orvos kopogott be eddig hozzád tűvel és szikével a kezében de én még ilyet nem láttam.

Ezt írtad: "hogy egészséges életmódra szoktassa őket és a párjuk és a személyi edzőjük is legyen egyben." Ami engem illet szoktatni a kutyát szoktam meg esetleg a gyereket bilire de kinek mi...

Ha az adott nő le szeretne fogyni le is fog. Ha te nyaggatod akkor nem azért fog változni mert szeretne hanem mert fél hogy elhagyod vagy meg akar felelni. Tehát félelem vagy megfelelési kényszer fogja motiválni. És még megkérdezed miért bántalmazó kapcsolat. Nem az én dolgom más hogy teszi tönkre az életét de engem soha senki nem fog "szoktatni" mert annál sokkal erősebb jellem vagyok. Aki ennyire irányítani akarja az életem az pont olyan amiről a kérdésedben írsz. Olyan akinek nem jut abból amire ő vágyik hát keres egy sérült gyenge alakítható valakit bárkit aki kapható akiből majd kedvére farigcsálhat. Ha eleve azzal a tervvel állsz neki egy kapcsolatnak hogy a másikat átformáld az bizony minden csak nem egészséges. És valószínűleg nem is fog menni a kezdeti beetetés nélkül.

Mert gondolom nem úgy kezded a randit hogy Béla vagyok te meg dagadt úgyhogy megyünk futni.

Bár ha eleve nem jutsz el a "szoktatásig" valószínűleg eddig egészséges önbizalommal és önértékeléssel rendelkező nőkbe sikerült belefutnod.

És mi lenne a következő amire "szoktatod"? Ha nem szeret főzni majd te "rászoktatod"? Ha olyan a baráti társasága ami neked nem tetszik arról meg majd "leszoktatod"?

Senkinek nincs joga egyszélyes rögtön ítélő bíróság módjára a másik életét megítélni és belenyúlni ahol neki épp kedve szottyan. Nem egy gyerekről hanem egy döntés képes felnőtt emberről beszélünk. Vagy tudja mi a jó neki vagy nem de semmiképp nem a te dolgod ezt eldönteni.

Kíváncsi lennék a szoktatás melyik része a támogatás és szeretet. Mert támogatni azt lehet aki elkezd valamit csinálni. Ha a csaj magától nem kezdi el akkor csak bántással célzással vagy nyílt becsmérléssel fogod tudni irányítani. Tehát az önbizalma lerombolásával.

Amit én eddig ilyen szoktatásból tapasztaltam az sokkal inkább a finom vagy kevésbé leplezett gúnyolódás megjegyzések (pl azt mind meg is akarod enni? Biztos hogy kéne még a seggedet növesztni? Bele fogsz férni abba a ruhába? Látod azt a csajt milyen jól néz ki? Biztos sokat mozog. Stb.)

Szerencsére én nem vagyok túlsúlyos de másban akartak már engem "szoktatni" sőt a fentiekhez hasonló megjegyzést is kaptam már.

Aki "szoktatni" akar az simán megkérdőjelezi hogy döntés képes vagyok-e. Hiszen ha az lennék hagyná hogy én döntsem el.

De várom a választ arra hogy vennél rá valakit (khm szoktatnál valakit) a fentebb említett módszer nélkül egészséges életmódra és lennél a személyi edzője aki nem szeret mozogni és nem szeretne változtatni az étkezési szokásain?

2020. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!