Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony pasinak (<173) mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony pasinak (<173) mi a női megfelelője?

Figyelt kérdés
Csak, hogy tudjam viszonyítani nekem mennyi esélyem van a csajoknál 170-es mélységgel. Hogyan néz ki nőben az, aki egy 170-es pasihoz illik? Ezt azért kérdezem, mert köztudott, hogy a magamfajta pasikhoz a csajok egyáltalán nem vonzódnak és mindenki azt szokta mondani, hogy az ember magához valót keressen. Ha lehetséges, akkor képet is linkeljetek és természetesen egy paraméter (magasság, súly), rövid jellemzés kettőst is várok. Nemet és kort is írjatok. Köszi szépen a normális válaszokat. Óriási segítség lenne tőletek. Ha ez segít még, akkor magamról is írok egy rövid jellemzést: Vékony vagyok, de 2-3 év és remélhetőleg lesz egy izmos testalkatom. Egyetemista vagyok, arcra helyes és intelligens valamint empatikus és nyugodt, toleráns személyiség. Na akkor ezt csak így kiegészítésnek írtam. :)

2017. aug. 3. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Az alacsony lány. Mint Ariana Grande. Az ő mostani barátja Mac Miller sem magas. Szerintem tök cuki az olyan pár ahol mindketten picik. :)
2017. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Diavolino44 ***** válasza:
67%
Mint egy kis mellu no. A ferfiak tobbseget nem erdekli, de megis parazik rajta, hogy attol nem noies. Mah ugyan ez a helyzet nalad is. Nem a magassagoddal van a baj hanem a hozzaallasoddal.
2017. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség. Nekem mi a megfelelőm? 184 cm/férfi vagyok. A szerelmem 188 cm lány, és gyönyörű. Együtt is szépek vagyunk, és még senki nem szólt egy rossz szót se. Aki meg szól, azt orrba nyomom.:)
2017. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Kisebbségi komplexusod van, ez kihat az önbizalmadra, ami egyben a kisugárzásodra is, ez miatt nincs párod, nem a magassàgod miatt.


"Irtò magas" 160 cm-es fèrfi vagyok. Most is van barátnôm, előtte is mindig. A magasságodra fogni csak kifogas.

2017. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

A magas lány. Semmivel sem rosszabb a többinél, csak nehezebb hozzá magasságban passzolóbb párt találni. Számomra legalábbis az a vonzó, ha egy lány alacsonyabb, vagy egymagas a pasival, de semmiképp sem nagyobb darab. Én 170 vagyok, nekem te már megfelelnél, amúgy sem húzok magassarkút gyakran, mikor meg igen, nem érdekel, ha "felnézel rám".:P Viszont hosszú távon ormótlannak érezném magam egy kisebb pasas mellett...

21L

2017. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

mondjuk egy alacsonyabb lány. ilyet pedig nem nehéz találni, mert olyan 165 centi a lányok magassága átlagosan.

az én alacsony fiú barátaimnak is mindig voltak barátnőik, akik náluk alacsonyabbak voltak valamivel. de mindegyik jól nézett ki. volt akinek magasabb barátnője is volt.

2017. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb lány alacsonyabb, mint 173 centi. Igen, még magassarkúban is. Szóval nem tudom, mit parázol ezen.


21/L

2017. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismered te a relációs jeleket? Mert most azt írtad, hogy 173-nál nagyobb :)
2017. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Neked nem a tested alacsony, hanem az önbecsülésed.
2017. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A duci nő a megfelelője.
2017. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!