Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek ezzel? Különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel? Különbség a nők és férfiak között.

Figyelt kérdés

Egy férfinak elég, ha intelligens, humoros, jól tud kommunikálni. Nem muszáj jól kinéznie.


De egy nő hiába intelligens, humoros, tud jól kommunikálni, muszáj szépnek is lennie.



2020. máj. 25. 01:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tudom.... nem azt mondom hogy én vagyok a világ legszebb nője, de az ismerőseim, és barátnőim akik jóval alattam vannak külső szempontjából már rég elkeltek, vagy minimum komoly udvarolójuk van...Igaz hogy próbálkoznak elegen, de azoknak a nagy része egysejtű... Nem minden a külső...
2020. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
En no vagyok es ha izlesem szerint a ferfi nem szexi, gyonyoru, tetotol talpig olyan, amit imadok, akkor mindegy a tobbi, az a ferfi se futolag, se tartosan nem erdekel.
2020. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Itt is összegyűlt a női nem mocska, és most nem a két előttem szólóra gondolok.
2020. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak azért nem értek egyet, mert mindenkinek más a szép. És így a kérdés már értelmét is vesztette.
2020. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted a női nem mocska az, aki kimondja az őszintét? Fáj az igazság, mi?
2020. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy az, aki nem mondja ki. Meg aki gyűlöli a férfiakat.
2020. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as: A 11-es csak simán válogatós, mint a legtöbb nő, az egysejtűzésből levágható, hogy aki nem ilyen VV Christofel, VV Soma meg Pumped Gabo forma az maximum barátzóna és mellékes, hogy férfi.


És amúgy ezzel sincs semmi baj, mindenkinek szíve joga, hogy ki tetszik neki, meg hova teszi a saját mércéjét. Csak egyszerű ténymegállapítás, hogy mennyire beszédes, hogy milyen kifejezéseket használ egy nő, abból többségében következtethető, hogy melyik az a halmaz, aki egyáltalán labdába tud rúgni nála.


A 12-est viszont őszintén tisztelem az utolsó sorának második részéért. Ugyanis a női nem mocska nálam ott kezdődik, aki az izmos szépfiúkkal csak dugatja magát majd amikor érzi, hogy már a fiatalabb lányok előnyben vannak keres gyorsan egy pénzes pasit, ahol viszont külső terén egyesek képesek akár Andy Vajnáig vagy Schmuck Andorig is lesüllyedni.

2020. máj. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!