Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek ezzel? Különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel? Különbség a nők és férfiak között.

Figyelt kérdés

Egy férfinak elég, ha intelligens, humoros, jól tud kommunikálni. Nem muszáj jól kinéznie.


De egy nő hiába intelligens, humoros, tud jól kommunikálni, muszáj szépnek is lennie.



2020. máj. 25. 01:30
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek (nő vagyok)
Egyetértek (férfi vagyok)
Nem értek egyet (nő vagyok)
Nem értek egyet (férfi vagyok)
85 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%

Ez attól függ, hogy nő vagy férfi értelmezi a kérdést.


Férfiaknál az intelligencia az, ami Stephen Hawkingnak volt, vagy Sheldon Coopernek. A női szótárban 20-30 különböző dolognak lehet a szinonimája, beleértve a műveltséget (amibe szintén nem feltétlenül a szépirodalom értendő, nem egy nő okosnak tartotta a pasiját, mert az tudta, hogy O.J. Szandokán nyerte a legutóbbi tehetségkutatót meg hogy kikből áll az One Direction vagy Lucecita igent mondott-e Leonsziónak.


Férfiaknál a humor lehet angol humor, fekete humor, stand-up humor, elvont humor meg sok más. A női szótárban általában az figyelhető meg, hogy ha a férfi bejön nekik, akkor olyanokon is tudnak röhögni, hogy te már annak az abszurditásán röhögsz, hogy a semmin röhög a csaj.


A jó kommunikáció is férfiszótárban az, amit mondjuk Hitler csinált, vagy Orbán Viktor, vagy Donald Trump. Lehet őket utálni, de képesek hatással lenni rengeteg emberre.


Női szótárban ha a férfi nem megy le papucsba vagy nyilvánvaló tévedéseknél nem hagyja rá a nőre akkor már "nem lehet vele kommunikálni". Ha viszont ennek az ellenkezője, bólogató zsiráf, aki csak lényegtelen kérdésekben jön határozott saját véleménnyel, például, hogy igenis a pisztácia a legjobb fagyi, nem pedig a vanilia, akkor "vele mindent meg lehet beszélni, álompasi, mindenben egyetértünk, jó köztünk a kommunikáció".

2020. máj. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek, a férfiak ösztönlények, akiknek csak a külső számít, a nő, mint ember maga nem. Halálukig elvannak a langyos fosban, ha van egy nő, aki ha undorodva, kelletlenül is, de megengedi, hogy szexeljenek velük.
2020. máj. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Férfi vagyok és nem értek egyet. Első benyomás tekintetében mindkét nemnek számít a külső, aztán ha ez pozitív, előkerül a belső megismerése iránti igény. Utóbbi befolyásolja lesz-e a rövidebb lélegzetvételű dolgoknál több a dologból.
2020. máj. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem.


33N

2020. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon nem. Sokkal inkább fordítva jellemző. A férfiaknak fontosabb a személyiség és az intelligencia, a nőknek a külső.
2020. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem, csak a férfi résszel. Egy nő elég, ha szép. A fizetését, az otthonát, a diplomáit, az emberi oldalát jóformán magának csinálja. Én legalábbis úgy érzem, hogy ugyanannyit érnék a húspiacon 120 nettós pénztárosként, mint 400 nettós tervezőmérnökként. És az is teljesen mindegy, hogy milyen dolgokat sikerült összeraknom a megtakarításaimból. Az is teljesen mindegy, hogy edzek heti 5x vagy csak koplalok. Az sem érdekel senkit, hogy külön élek a szüleimtől és teljes mértékben magam látom el. Minden teljesen mindegy, amíg szép nőt lehet dugni, annyira igénytelen a férfiak többsége. És igen, ha kicsit megöregszem, bármit tettem le az asztalra, simán otthagyhatnak egy feszes pi...ért, akinek semmije nincs és a külsején kívül semmibe nem tett energiát. :)))
2020. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
#6: Ez egyszerűen nem igaz. Illetve vannak, akiknek ennyi kell, de azok buták, sekélyesek, vagy csak laza kapcsolatot keresnek.
2020. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Én egyetértek a dologgal nőként! A nőtől a legnagyobb elvárás,hogy gyönyörű legyen,aztuán férfi válogatja,hogy elvár-e még plusz dolgokat mint az ,hogy legyen x diplomája,jó családiháttere,kommunikációs készségei,kedvesség stb.


De nagy általánosságban tényleg annyit várnak csak el a férfiak,hogy legyen bombázó és akkor már el is tartják életük végéig.


Én jól nézek ki és a pasim kb mindent elnéz,mármint,hogy alpvetően sík hülye vagyok kultúra,általános műveltségben. Nincs humorom,alig szólalok meg ,emrt félénk is vagyok. Azért diplomám van és normálisan keresek,jó családi háttér. De tudom,ha fele így se néznék ki simán lecserélt volna már a pasim bárki másra kb. Azok a nők akik meg kb szépségkirálnyők hát tőlök tényleg senki semmit nem vár el. Egy férfi lehet ronda,ha okos,humoros és még van pénze is akkor akárkit megkap akármikor.

2020. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek ronda nőként. Az a minimum, az alap, hogy egy nőnek szépnek kell lennie. Ha ez nincs így, akkor ő szóba sem jön. Ha így van, akkor már férfija válogatja, hogy ennél többet is elvár-e, és hogy mi az a több. A legtöbb férfi elvárja még az említetteket + a házimunkában, különösen a főzésben jeleskedést és a szexualitás terén is egy magas színvonalat. DE szépség nélkül tényleg nincs semmi...
2020. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
A nőknél a szépség számít, hogy minden aberrált szexuális vágyat kielégítsenek, nagyon max a főzés és az, hogy kivakarja őket a mocskukból. A többi vagy nem számít vagy hátrány, ha túl sokat elértél benne..
2020. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!