Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedésnél hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél hogy rázzam le a csajt? Vannak ötletek?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem is foglalkozik velem, mikor ezt szova teszem, akkor tud írni regényeket. Ha le razom a leg rosszabb szoveggel, bogy ugyan mar te jobbat érdemelsz,akkor jön a válasz, hogy majd ő eldönti. Most akkor mivan? Ha egyszer nem foglalkozik velem mért nem tudom lerázni?

2020. máj. 29. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy jókat beszélgettetek, de úgy érzed, hogy nem egymást keresitek. Ez az udvarias megoldás, egyébként meg lehetsz suttyó, mint oly sokan, és szó nélkül ne írj neki semmit..
2020. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan opció mindenhol, hogy letiltás.
2020. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd le neki, hogy neked olyan nore van szükséged aki foglalkozik is veled es ennel komolyabbat keresel.

Ismerkedesnel még nem kell regényt írni ennyit leirsz aztan hello

2020. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben teljesen őszintén elmondanám neki, hogy megértse a helyzetet. Ha az értelmi szintje megüti a minimális alapot, akkor megfogja érteni mikor elmondod azt, hogy neked arra van szükséged hogy ő is figyeljen rád, és te azt tapasztaltad, hogy nem tudja megadni neked azt a fajta figyelmet.

Ha ezt nem érti meg akkor, sajnos egyet kell értenem egy két előttem szólóval, és jöhet az, hogy vagy bunkó módon lerázod, vagy letiltod mindenhol ahol szoktatok beszélni és onnantól kezdve többet nem fog írni.


** Bár felmerül bennem a kérdés, hogy ez eddig neked nem jutott egyáltalán eszedbe? Lehet, hogy valahol fényezi e az egódat, hogy az elutasításod ellenére, még mindig újra meg újra akar veled beszélni? 🤔🤔

2020. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno én bekamuztam hogy elmentem egy csajjal összefeküdni, mikor már más nem hatott. Maga tiltott le.
2020. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sztem ez fordítva van és az ő egojat masszirozza, ha unatkozik ram ir.

Én mondtam neki, h mióta írogatunk szexeltem más nővel pár napig emlegette, utána el lett felejtve.

2020. máj. 29. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy tök jó lenne randizni hét végén, csak éppen most úgy alakult, hogy előző kapcsolatodból származó gyermekeddel töltöd a hét végét, mert így szoktad minden hónapban kétszer. Erre garantáltan lelép.
2020. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!