Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes idősebb férfiak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes idősebb férfiak mit képzelnek magukról, amikor fiatal lányokkal flörtölnek a neten? Miért nem a saját korosztályuknak írogatnak? Nincs bennük semmi tartás?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Majd itt is nézegesd azokat a napi szinten megjelenő kérdéseket, hogy "18-25 éves lány vagyok, szerelmes vagyok egy 35-50 éves férfibe. Vajon akarhat tőlem komoly kapcsolatot, vagy csak szexet?"


Léteznek ilyen lányok. És ezek tudtában gondolom a remény hal meg utoljára a férfiban, hogy ez vele is megtörténhet.

2020. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Mert FÉRFI vagyok. Megtehetem, és meg is teszem. Miért, gondolod, hogy minden fiatal lány, csóró, kismajmot akar?
2020. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Miért zavar ez téged?
2020. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
ne flörtölj vissza, és akkor nem kell feltenni ezt a kérdést.
2020. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell velük szóba állni. Ennyi.
2020. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Neten elég gáz, férfiatlan, személytelen. Élőben, fiatal nőként, kövezzetek meg, nekem bejön. Persze nem ilyen 50-es korosztályra gondolok.
2020. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Azt, hogy a korosztályom elszúrta az idejét azzal, hogy arra érdemteleneknek adott esélyt, én meg kösz, de nem gyűrűzök meg csinálok gyereket nekik fél éven belül, csak mert NEKIK sürgős. Elérhető voltam családalapításra nekik is, más meg nem érdekel. Most 10+ év van a párom és köztem, jól megvagyunk és haladunk a közös céljeink felé. Ő érdekelt abban amit nyújtani tudok, más nem volt az. Ez most akkor az én hibám/mi hibánk?

Ui: a céljaimról nem tettem le, így úgy gondolom van bennem némi tartás.

2020. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Tudjuk mi a gond....


Az idősebb pasik elveszik a fiatal srácoktól a csajokat.

2020. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

8.-nak.


Meg a külföldi férfiak! :)

2020. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Szeretnek nevetségessé válni :) Mi csak röhögni szoktunk rajtuk :D
2020. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!