Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az idősebb férfiak miért...

Az idősebb férfiak miért fiatalabb lányokat akarnak szeretőnek? Miért nem a korosztályukban válogatnak?

Figyelt kérdés
Erre mindig is kìvàncsi voltam,mert sose tudtam ràjönni arra,hogy egy idősebb férfi aki szeretőt akar miért a 17-18-19-20 éveseket keresi szeretői posztra.
2014. jún. 30. 21:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
32%
ezt ense ertem van csaj ismerosom aki 17 eves es 25-6 eves pasija van..csaj szempontjabol gondolom penz all a hatterben.....a pasi szempontjabol meg gondolom azert mert fiatal es eleg fullos a csaj :D
2014. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

szeretik a friss feszes husit:DDD

felvágnak vele

lazább mint az idősebekkel

2014. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert az még naív és félrevezethető, plusz izgatóbb jóval fiatalabb csajjal lenni az ágyban is.
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én a 14-15 évesekre vágyom
2014. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Pedig idősebb nővel jobb eggyütt lenni, és ők már nem olyan butuskák. 26f
2014. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Mert a fiatalabb egyszerűen jobb.


Nem tudom ezen mit nem lehet érteni. Te nem az elérhető legjobbat választanád, ami csak elérhető számodra? Miért érnéd be egy kevésbé jóval?

Mikor néz ki egy csaj a legjobban? Kb. 18-28 évesen.

Van egy nő. Vizsgáljuk meg a testét 15 évesen, 25 évesen, 35 évesen, 45 évesen. Mikor néz ki a legjobban? 25 évesen, esetleg már 15 évesen is sokszor.

És akkor egy férfi miért válasszon olyat a saját korosztályából, aki kevésbé tetszik neki?


33 éves vagyok és még sosem szexeltem 27 évesnél idősebb lánnyal. Ha feleségem lesz, ő is 5-10 évvel fiatalabb lesz nálam.

2014. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

Ez egy ördögi kör. Kezdjük a legelején, bár most kihagyom pár részletet. Valahol kora pubertásban elkezdődik az a mende monda, hogy a lányok előbb érnek. Mivel a lányok úgy érzik ők érettebbek a koruknál(nem igaz, de ebbe most nem megyek bele) így előszeretettel választanak idősebb pasit. 13 évesen 17, 17 évesen 20, 20 évesen 25, és így tovább. A fiúk nagy része, akik nem eléggé rátermettek, lecsúsznak a lehetőségekről, mert korosztályukban mindig idősebb pasikkal jönnek össze a lányok. Ám még a lányok idővel veszítenek a szépségükből, sok pasi nem éri el vonzereje csúcsát egészen 30 körülig. Erre jön még az egzisztencia amit megteremtenek, és mivel 20on éves korukba nem jött össze egy csaj se nekik, ám most feltűnően élvezik a figyelmet amit a fiatal lányok adnak nekik. Ezek a férfiak sokszor egyáltalán nem érettek korukhoz képest, nem tudnak felnőni, a kiélés szakasza kitolódik.

Persze vannak más esetek, de általában ez a helyzet. Legtöbb ilyen pasi valami miatt éretlen egy komoly kapcsolatba korabeliekkel. A fiatal lányok meg ezt nem veszik észre, mert hozzájuk képest még is az érettség látszatát keltik.

2014. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
ha legális lenne, én 13 évesekkel is szexelnék huszonéves fejjel, de mivel ebben az országban nem az, így maradok a 14 évesnél... sajnos nekem legfőképp 13-16 éves koruk között tetszenek a lányok, később már nem igazán, szóval így jártam...
2014. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Van, hogy a korosztályukból válogatnak. Ha sokkal fiatalabb lányt választanak, annak legtöbbször a kapuzárási pánik az oka, bizonyítani akarják, hogy igen, ők még meg tudnak hódítani egy fiatal pipikét.
2014. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

8:

Egy amerikai cserediák barátom számára az is kultúrsokk volt, hogy itt lehet 18 éven aluli lányokkal szexelni.

Amint tudott, meg is húzott egy 16 évest. Szóval élhetnénk rosszabb helyen is.


7:

A lányok tényleg korábban érnek. Nézzél már meg egy osztályképet, amin 14 évesek, vagy amin 16 évesek vannak. A lányok már kész nőnek néznek ki, a fiúk meg még kisfiúk a képeken.


"Ám még a lányok idővel veszítenek a szépségükből, sok pasi nem éri el vonzereje csúcsát egészen 30 körülig. Erre jön még az egzisztencia amit megteremtenek, és mivel 20on éves korukba nem jött össze egy csaj se nekik, ám most feltűnően élvezik a figyelmet amit a fiatal lányok adnak nekik."

Ezzel tökéletesen egyetértek.


"Ezek a férfiak sokszor egyáltalán nem érettek korukhoz képest, nem tudnak felnőni, a kiélés szakasza kitolódik. "

Ezzel nem. Miért ne dughatna egy férfi sok lánnyal 30-35 éves koráig, mielőtt megállapodik?


"Legtöbb ilyen pasi valami miatt éretlen egy komoly kapcsolatba korabeliekkel."

Ki akar 30 éves kora felett korabeli nővel megállapodni? Azok nem akarnak már gyereket? Komolyan, miért akarnék egy 30 év feletti nőtől bármi komolyat? Tudod, nekem fontos szempont a családalapítás, gyerekvállalás. Eléggé családcentrikus vagyok, ezt úgy mondom. Ezért mindenképpen 30, de inkább 28 alatti feleségem lesz majd, mert a nőknél a húszas éveikben tartom egészségesnek a gyerekvállalás megkezdését.


33/F

2014. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!