Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális nők miért nem vetik ki maguk közül a ribiket, aranyásókat és prostituáltakat?

Figyelt kérdés
Mert ez így úgy jön le, mintha ők szimpatizálnának velük csak azért, mert ők is nők.

2020. máj. 31. 04:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt semmi bajom velük. Nem tesznek semmi rosszat. Másrészt miért kéne őket kivetni?

Mitől lenne az nekem jó? Vagy úgy általában a női társadalomnak?

Én pont annak örülök hogy nagy a sokszínűség így mindenki megtalálja amire vágyik.

Arról nem is beszélve hogy el nem tudom képzelni hogy gondoltad ezt a kivetést. Holnaptól ne szóljon senki hozzájuk? Arról nem is beszélve hogy milyen objektív szűrőn át döntjük el ki az és ki nem?

Ami engem illet amíg valaki engem nem bánt simán tudok vele szimpatizálni (már ha van olyan téma amiben egyezik a véleményünk) akárhogy is viszonyul a férfiakhoz.

2020. máj. 31. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

A prostikat kivetik maguk kozul, ezert is hozongenek, ha a ferfiak prostiznak.


A nok valutaja a szex, a ferfiake a parkapcsolat.


A prosti a nok valutajat ertekeli le, nem tudnak kartellezni, emiatt hozongenek.


A ferfiak pedig a papucsferjeket es az inceleket vetik ki maguk kozul, mert az az o valutajukat ertekelik le...

2020. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát kettes rám nagyon nem igaz amit írtál. Ha csak olyan férfi jön szembe aki a szexért akar kapcsolatot akkor nem lesz kapcsolatom. Szerencsére vannak normális férfiak akik érzelmeket is képesek bele vinni egy kapcsolatba nem csak a lompost. Én a szexért szexel az érzelemért érzelemmel fizetek a pénzét meg mindenki megtartja magának.

Nem kell lakhatás nem kell eltartani és kereshet milliós összeget is ki fogom rakni ha ürítőzsáknak tart és nem a párjának.

Ha neked tényleg annyit jelent egy párkapcsolat hogy van fix lyuk hát csak gratulálni tudok.

2020. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
En csak az elsodleges motivaciorol beszeltem.
2020. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

2-es: "A ferfiak pedig a papucsferjeket es az inceleket vetik ki maguk kozul, mert az az o valutajukat ertekelik le..."


Azt ugye vágod, hogy a kettő majdnem az ellentéte egymásnak?


Legalábbis az incel legtöbbször pont attól incel, mert ő nem akar behódolni a nőknek és alárendelődni.


Rinyál, hisztizik és szánalmassá teszi magát, de valójában vagy azért nincs nője, mert a füle botját sem mozdítja és elvárja, hogy bekopogjon hozzá, vagy azért, mert csak az instamodellek jönnek be nekik még akkor is, ha ők maguk kövérek és igénytelenek, vagy pedig azért, mert nem akarják megfizetni a kapcsolat árát. Tehát nem akarnak bétásodni, papucsosodni azért, hogy legyen mellettük egy nő, akitől időnként kapnak szexet cserébe.


Igazából ha eléggé lemenne papucsba minden férfi, akkor valószínűleg a legtöbbnek tényleg lehetne párja. De hiányzik egy diplomás, izmos testű 25 éves srácnak, hogy egy 40 körüli, Falusi Mariann kinézetű nőnek 3 hónapon keresztül küldözgesse a rózsacsokrokat meg vigye el vacsorázni meg színházba meg minden, hogy hátha neki sikerül meghódítania a szívét? Ez azért így abszurd...


Tehát pont az incelek azok, akik vergődnek és kínlódnak, de inkább felfelé, mint lefelé értékelik a férfiak valutáját, hiszen


1. Nem vesznek részt a szexpiac mozgásában.

2. Legtöbbször passzív szerepet töltenek be.

3. Létezésükkel új mélységeket nyitnak meg és minél több van belőlük, annál inkább megtanulja sok nő értékelni már azokat a férfiakat is, akik nem átkozzák meg őket 5 különféle módon már akkor, ha simán egy randi után közlik, hogy nincs kémia, nem ők az igaziak.

2020. máj. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

De miért a nőknek kéne őket "kivetni maguk közül"?

Pont, hogy a nők azok, akik ellenszenvesnek tartják az ilyet.

Ellenben a pasikkal, akik bármi után csorgatják a nyálukat, ha van két nagy melle, minit hord, és folyton vihog. Még fizetni is hajlandóak, hogy ilyen csajjal dughassanak.

Inkább arról van szó, hogy manapság ezeknek a ribiknek sokkal jobb élet jut, mint a dolgozó, családra vágyó, szeretni akaró lànyoknak, akiket egyre kevesebb pasi értékel. Mivel ők nem ezt keresik, hanem amit a fizetős szekció tud nyújtani: szex kötöttség és következmény nélkül.

2020. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg, mennyivel szimpatikusabb egy morcos, mogorva, malackinézetű, bajszos csaj....:D

Az már csak evidens, hogy csak a ribik néznek ki így, mi 6-os?

A szeretetreméltó, kedves, aranyos lányok meg úgy néznek ki mint egy arrogáns börtönőr. Aha, értem.

2020. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Későbbi mintának még jók...
2020. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

"Nők valutája" ilyet szól a kettes.. Ilyen béna szöveget már.

Egyébként a hülyék sokan vannak, nők és férfiak között is, nem az hogy a normálisak vetik ki őket, hanem mivel sokan vannak és idióták, ők jelentenek veszélyt a normálisakra. (pl kettes)

2020. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy izmos, diplomás 25 évesnek miért csak 40-es Falusi Mariannok jutnának? Az incelek kövér, vagy épp nagyon vékony, lusta, igénytelen, semmirekellő egyedek. Csak azt hiszik, hogy nekik is járna a jó nő, mint egy izmos diplomásnak😄

2020. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!